Chelsea – Manchester United 2:2 (kon.) | Bournemouth – Southampton 0:0 (kon.) | Cardiff – Fulham 4:2 (kon.)
Manchester City – Burnley 5:0 (kon.) | Newcastle – Brighton 0:1 (kon.) | West Ham – Tottenham 0:1 (kon.)
Wolverhampton – Watford 0:2 (kon.) | Huddersfield Town – Liverpool 0:1 (kon.)
AFC Bournemouth
0:0 (0:0)
Southampton FC
cz Sobota 20.10.2018, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 9. kolo

Já vám děkuji za sledování dnešního zápasu a u nějakého další onlajnu, na shledanou. (18:01:05)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 2:4.
    Střely mimo: 6:2.
    Rohy: 6:4.
    Ofsajdy: 1:4.
    Fauly: 10:14.

A máme tu konec dnešního zápasu mezi Bournemouthem a Southamptonem, který končí bezbrankovou remízou 0:0. Po velice nudném a nezábavném prvním poločase nám hráči připravili o to zajímavější podívanou v poločase druhém. Zhruba do 75. minuty byl na hřišti jen jeden tým a to byli domácí, ale svůj tlak nedokázali přetavit v branku. Závěr utkání zase patřil jednoznačně Southamptonu, který si připravil řadu několika velice dobrých příležitostí, ale když ani v poslední minutě nastavení netrefil hlavou prázdnou bránu Redmond, bylo jasné, že body se dnes budou dělit.

90+5

90+5
    Vykopávat tak bude Begovic a vypadá to, že to bude to poslední, co se v dnešním zápase stane.

90+4
    A to se málem povedlo! První velké zaváhání si připsal domácí brankár Begovic, který podskočil centr z pravé strany a před Redmondem tak stála úplně prázdná branka. Sám Begovic však byl z toho, že tento centr prošel tak překvapen, že hlavou prázdnou bránu avšak jen těsně netrefil.

90+3
    Hráči Southamptonu drží balon na svých kopačkách a snaží se vymyslet jak překonat obranu domácího celku a rozhodnout tak zápas ve svůj prospěch.

90+2
    Z následného rohového kopu již žádné větší vzrušení nepanovalo a McCarthy z rozehrávkou nespěchá.

90+1
    Po faulu rozehrával Stanislas volný přímý kop, jeho razantní centr nenašel hlavu ani jednoho spoluhráče, nýbrž protihráče, který však odvětil pro něj pouze na rohový kop.

90
    Rozhodčí nastaví pět minut nad rámec normální hrací doby.

88
    Lerma si vyskočil na pěkný centr, jeho hlavička však k smutku domácích mířil pouze do rukavic připraveného McCarthyho.

87
    Po dlouhé době se také dostali na útočnou polovinu domácí a hned vybojovali rohový kop. Ten zahrával Stanislas a příliš se mu nepovedl, jelikož ho bez velkých problémů lapil do svých rukavic McCarthy.

86
    Za nevybíravý zákrok na půlce hřiště dostává žlutou kartu domácí hráč Wilson.

85
    Poslední možné střídání na domácí straně. Dnes aktivního Kinga střídá na posledních pár minutek Gosling.

84
    Obrovská příležist Southamptonu. Po několika odrazech v malém vápně se k balonu dostal Armstrong, který skákavý balon netrefil vůbec ideálně, a tak nechal vynikajícím zákrokem vyniknout, v posledních minutách hodně zaměstnaného Begovice.

83
    Další příležitost pro Southampton. Za nenápadným míčem, který propadl až za obranu domácích se hnal Gabbiadini. Brankář Bournemouthu však skvěle odhadl dráhu letu, vyběhl a chytil míč, ještě před tím, než se k němu útočník hostujícího celku stihl dostat.

82
    Nebezpečnou střelou prakticky z brankové čáry nyní zahrozil Long. Begovic však ukázal své kvality a podržel domácí tým.

81
    Redmond se nyní pokusil o centr do vápna, ten však byl zblokován, a tak se mohou do útoku vrhnout domácí hráči.

79
    Southampton vytáhl napadání rozehrávky Bournemouthu, s čímž má domácí obrana veliké problémy a hosté tak pomalu, ale jistě začínají být lepším týmem.