Augsburg – Lipsko 0:0 (kon.) | Leverkusen – Hannover 2:2 (kon.) | Norimberk – Hoffenheim 1:3 (kon.)
Stuttgart – Dortmund 0:4 (kon.) | Wolfsburg – Bayern 1:3 (kon.) | Schalke – Brémy 0:2 (kon.)
FC Schalke 04
0:2 (0:1)
Werder Brémy
cz Sobota 20.10.2018, 18:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Nemecká Bundesliga • 8. kolo

Schalke nakonec nezvítězí ani v tomto utkání. Druhý poločas nám přece jen přinesl více útočnou hru a již se bylo na co dívat. Brémy dokázaly navýšit své vedení a následně poctivě bránilo a samo se dostávalo do nebezpečných protiútoků. Domácí si vytvářeli šance ve druhém poločase, dokonce před koncem zápasu trefili břevno, ale dnes jim zkrátka nebylo přáno se prosadit. Zvláště Guido Burgstaller by si zasloužil branku, který se nejvíce dostával do zakončení. Brémy tedy potvrdily, že se jim v posledních zápasech daří a přidaly své další vítězství. (20:28:23)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 13:9.

90+4

90+4
    ...Schalke se ještě dostalo k zahrávání rohového kopu, ale ani z něj se neprosadí a rozhodčí ukončuje zápas.

90+4
    Běží nám poslední minuta nastavení a Schalke podniká jeden ze svých posledních útoků...

90+2
    A to platí i v další minutě nastavení a Schalke se bude muset spokojit s tím, že dnes na body nedosáhnou.

90+1
    V první minutě nastavení drží Brémy míč v bezpečí na polovině hrací plochy.

90
    Žlutou kartu dostává Davy Klaassen (Werder Brémy).

90
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Ten nepřinesl nic závažného, ale na druhé straně zazvonilo za Pavlenkou břevno!

87
    Max Kruse se chystá k zahrávání rohového kopu...

86
    Na druhé straně unikl neúnavný Guido Burgstaller, který přehodil vybíhajícího Pavlenku, ale míč míjí tyč! Nicméně nakonec šlo ofsajd.

85
    A na konci střílel Maximilian Eggestein, ale jeho pokus byl sražený.

85
    Brémy bezpečně drží míč daleko od své branky a Schalke nyní zradila nepřesná přihrávka a to je možnost pro protiútok hostů.

83
    Mark Uth to zkusil ihned po přihrávce na branku, ale o dost ji minul.

82
    Max Kruse centruje z levé strany, obránce odhlavičkoval a Kruse měl druhou možnost, ke které se nakonec nedostal.

80
    Posledních deset minut zápasu a Schalke, i když se snaží, těžko se jim prosazuje přes dobrou obrannou hru svého soupeře, který navíc hrozí nebezpečnými protiútoky.