Trnava – Senica 4:1 (kon.) | Sereď – Ružomberok 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 3:1 (kon.)
Dunajská Streda – Podbrezová 3:2 (kon.) | Žilina – Michalovce 2:2 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:1 (kon.)
MŠK Žilina
2:2 (1:0)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 20.10.2018, 17:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 12. kolo

Sledovali sme mimoriadne zaujímavý druhý polčas, v ktorom sa najskôr v 47. minúte presadil Káčer, no hostia v 67. a 91. minúte vďaka gólom Turik a Regáliho dokázali vyrovnať. Hostia tak získavajú senzačný bod po remíze 2:2. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (19:01:18)

Michalovce dali gól!

Hostia dokázali v záverečných minútach vyrovnať. V prvej nad stavenej minúte MARTIN REGÁLI stečoval tesne pred Holecom strelu a domáci brankár tak bol bez šance.

90
    Nadstavovať sa budú ešte 2 minúty.

87
    Žltú kartu dostáva Benson Anang (MŠK Žilina).

86
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Miroslav Káčer, prichádza Viktor Pečovský.

83
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Jozef-Šimon Turik, prichádza Dawid Kurminowski.

Ospravedlňujeme sa za technické problémy.

81
    Turik sa snažil dlhým centrom nájsť nabiehajúceho spoluhráča, no tento center ešte dokázal Arang poslať do autu.

80
    Nasledovať bude záverečných desať minút tohto stretnutia, v ktorom domáci stále držia najtesnejší náskok.

79
    Žltú kartu dostáva Enis Fazlagić (MŠK Žilina).

78
    Škvarka výborne prenechal loptu na striedajúceho Tomiča, ktorý však z dobrej pozície triafa iba obrancu hostí.

77
    Nasledoval však ďalší rohový kop Škvarku, po ktorom sa Šušnjar dostal k hlavičke na malom vápne, no Kira predviedol výborný zákrok.

76
    Domáci sa teraz prezentujú veľmi pasívnym futbalom, čo by sa im v konečnom dôsledku nemuselo vyplatiť.

75
    Domáci sa teraz stiahli vo väčšom počte na vlastnú polovicu a hostia tak môžu s loptu postupovať smerom dopredu.

74
    Na trávniku sa ocitol Káčer, ktorý však bude môcť pokračovať aj bez pomoci lekárskeho tímu.

73
    Holúbek sa dobre uvoľnil pred šestnástkou hostí, no jeho ďalekonosný pokus skončil iba v rukaviciach pozorného Kiru.

72
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Ivan Santiago Diaz, prichádza Michal Tomič.

Pavel Pytliak

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 32. Boženík (Mihalík), 47. Káčer (Škvarka) – 67. Turik (Diarra), 90+1. Regáli

Karty:   37. Kaša (ZIL), 70. Šušnjar (ZIL), 79. Fazlagić (ZIL), 87. Anang (ZIL) – 68. Beskorovajny (MIC)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 14:10.
    MŠK Žilina: Holec – Anang, Kaša, Šušnjar, Sluka – Káčer (86. Pečovský), Fazlagić, Škvarka (C) – Mihalík (64. Holúbek), Boženík, Diaz (72. Tomič).
    Náhradníci: Volešák – Králik, Kopas, Balaj, Pečovský, Holúbek, Tomič.

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Grič, Carrillo, Beskorovajny – Rota, Turik (83. Kurminowski), Kolesár (66. Diarra), Kolesár – Vaščák (52. Regáli), Žofčák (C) – Sulley.
    Náhradníci: Dráb – Nawotka, Regáli, Danko, Diarra, Iloski, Kurminowski.

Rozhodca: Smolák – Štrbo, Poláček