Lipt. Mikuláš – Trenčín 1:3 (kon.) | Poprad – Nitra 3:2 (kon.) | Nové Zámky – Žilina 4:2 (kon.)
Košice – Miškovec 4:2 (kon.) | Detva – Zvolen 2:5 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
HK DUKLA Trenčín
Nedeľa 21.10.2018, 15:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • Tipos Extraliga (SR) • 14. kolo

Dukla Trenčín dnes síce nepredviedla dominantný výkon, ale získava tri body a tento týždeň tak získala plný počet deviatich bodov v troch odohraných stretnutiach. Liptovský Mikuláš sa znova presadil iba raz a prehral ôsmy duel v rade. Ja vám ďakujem za pozornosť, ale program Tipsport ligy pokračuje. (17:17:03)

59:34
    Trenčín dal gól!
    MÁRIO BLIŽŇÁK rozhoduje. Pred prázdnou bránou ho našiel Peter Sojčík a skúsený útočník už vedel čo s pukom.

59:18
    Michal Valent skúsil strelu cez všetky čiary, brankár Trenčína mieril tesne vedľa priestoru troch žrdí.

59:01
    Liptovský Mikuláš sa stále nedokázal usadiť v útočnom pásme, Trenčín dobre bráni.

58:34
    Trenčín sa dostal k puku v útočnej tretine, dobre zapracovala obrana Mikuláša a zakončenie neprišlo.

58:17
    Anton Kislicyn na striedačke, domáci to skúšajú šiesti.

58:17
    Oddychový čas domácich.

58:17
    Zakázané uvoľnenie MHK 32 Liptovský Mikuláš.

57:40
    Až teraz sú hráči v červenom v útočnom pásme, všetko sa to ťahá pri mantineloch.

56:57
    Domáci sa veľmi ťažko dostávajú z vlastnej tretiny, momentálne Liptáci nevedia nič vymyslieť.

56:07
    Kislicyn veľmi dobre rýchlo rozohral, jeho spoluhráči sa preto rýchlo usadili v útočnom pásme, no nezakončili.

55:23
    Sojčík strieľal cez obrancu súpera z ľavého kruhu, mieril vedľa brány Antona Kislicyna.

54:52
    Oddychový čas hostí.

54:52
    Zakázané uvoľnenie Dukly Trenčín.

54:35
    Kurali poslal bombu do betónu Valenta, následne to obranca domácich skúsil znova a jeho nahodenie išlo len tesne vedľa.

Dnešné stretnutie sleduje 365 divákov.

54:11

53:29
    MHK 32 Liptovský Mikuláš hrá v plnom počte.

Matej Kubove

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 35. Uram (Heikkilä) – 9. Ölvecký (Mikula, Radivojevič), 44. Ölvecký (Hecl, Bartovič), 60. Bližňák (Sojčík, Radivojevič)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislicyn – Nádašdi, P. Horváth, Korím, Mezovský, Kurali, Fereta, J. Nemec, M. Bača – Rób. Huna, Rich. Huna, Lištiak – J. Sukeľ, Oško, Uram – Vybiral, Piatka, Heikkilä – Žiak, Uhrík, Nechaj
    HK DUKLA Trenčín: Valent – Luža, Kovář, Bohunický, Holenda, Rýgl, Frühauf, M. Hudec – Sádecký, Sojčík, Radivojevič – Hecl, Ölvecký, Bartovič – O. Mikula, Bližňák, T. Varga – J. Švec, J. Pardavý, D. Hudec – Špankovič

Rozhodca: Orolin, Haszonits – Gajan, Muszik – Martinko