Lyon – Bordeaux 1:1 (kon.) | Caen – Rennes 1:2 (kon.) | Dijon – Nîmes 0:4 (kon.)
Nice – Amiens 1:0 (kon.) | Remeš – Monaco 1:0 (kon.) | Štrasburg – Toulouse 1:1 (kon.)
Dijon FCO
0:4 (0:2)
Nîmes Olympique
cz Sobota 03.11.2018, 20:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:53:24)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 9:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:13.

Je konec. Nimes dnes debaklem porazilo domácí Dijon 4:0.
    Už v 5. minutě využil velké chyby domácích Bouanga a vstřelil gól na 1:0 pro hosty. Poté se přesně po půl hodině hry prosadil Savanier, který se ujal přímého kopu a vypálil do levé šibenice.
    V 65. minutě hosté šli už do tříbrankového vedení po pumelici Maouassy a v 87. minutě zasadil definitivní tečku Briancon.

90

89
    Nyní jsou u míče domácí, kteří ovšem už výsledek nezvrátí, ale mohou alespoň snížit.
    87. Anthony BRIANCON - 0:4

87
    Nîmes právě vstřelil branku!
    Tohle už je na ručník, jelikož hosté dávají čtvrtou branku! Po rohovém kopu letěl míč do malého vápna, kde se odrazil hned od dvou domácích hráčů k ANTHONYMU BRIANCONOVI a ten zakončil z bezprostřední blízkosti.

86
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Clément Depres.

84
    Po rohu Dijonu se domácí hráč dostal do zakončení, ale Paul Bernardoni byl opět připraven a ukryl míč v náručí.

82
    Nákop domácích neskončil žádnou šancí a dopředu může jít Nimes.

80
    Hosté se skvěle brání a nepouštějí Dijon do ničeho.

78
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Umut Bozok, přichází Antonin Bobichon.

76
    Benjamin Jeannot to zkoušel zpoza vápna, ale jeho pokus chytil Paul Bernardoni.

75
    Posléze se dopředu vydalo Nimes, ale nákop z pravé strany skončil v moci brankáře Rúnarssona.

73
    Domácí se stále marně snaží něco vymyslet a snížit tak stav.

71
    Centr Dijonu z levé strany nic nepřinesl a hosté tak odkopli balón do bezpečí.

70
    Domácí si posléze vytvořili další šanci, ale následné zakončení skončilo nad bránou soupeře.

69
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Cédric Yambéré, přichází Sennou Coulibaly.