Augsburg – Norimberk 2:2 (kon.) | Bayern – Freiburg 1:1 (kon.) | Leverkusen – Hoffenheim 1:4 (kon.)
Schalke – Hannover 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 0:1 (kon.) | Hertha – Lipsko 0:3 (kon.)
FC Schalke 04
3:1 (0:0,3:1)
Hannover 96
cz Sobota 03.11.2018, 15:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Nemecká Bundesliga • 10. kolo

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek večera a budu se těšit u dalšího zápasu! (17:33:05)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:10.

Dnešní utkání desátého kola Bundesligy mezi týmy FC Schalke 04 a Hannover 96 je u konce! Ze začátku zápasu to vypadalo, že dnes budeme sledovat vcelku nudné a neatraktivní utkání. Po prvním poločase svítil na tabuli nerozhodný stav 0:0. Vše se ale změnilo v 58. minutě, kdy rozhodčí nařídil pokutový kop a svou svou střelou k pravé tyči ho proměnil Bentaleb. V 70. minutě se vyrovnání dočkali hráči Hannoveru, ale jejich radost trvala pouze minutu. V 71. minutě vrátil vedení Schalke Breel Embolo. V několika dalších minutách měli hráči domácího celku co dělat, aby vedení udrželi. Naštěstí pro ně v 85. minutě výhru potvrdil střelou k levé tyči Mark Uth.

90+4

90+3
    Do konce zápasu zbývá poslední minuta a vypadá to tak, že se dnes bude radovat tým domácích.

90+2
    Faul na polovině hřiště. Standardní situaci mají hosté.

90+1
    Hannover se nyní marně snaží prolomit obranu soupeře.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty!

90
    Běží nám devadesátá minuta a hráči Schalke jsou s míčem daleko od své branky.

89
    Střídání na straně Schalke. Z hřiště odstoupil Harít a nahradil ho McKennie.

87
    Hannover má nyní k dispozici standardní situaci z velmi zajímavé vzdálenosti.
    85. Mark UTH - 3:1

85
    Schalke právě vstřelilo branku! Autorem branky je MARK UTH, který zůstal úplně osamocený na pravé straně, kde ho našel Harít a odkud se následně nemýlil.

83
    Hráči Schalke začínají mít problémy. Rohový kop pro Hannover.

81
    Žlutá karta pro Rudyho, který teď nedovoleně zastavil jednoho z útočících hráčů Hannnoveru.

80
    Přímý kop byl zblokován zdí Hannover. Hráči Schalke mají k dispozici autové vhazování.

79
    Faul před šestnáctkou na Embola. Žlutou kartu dostává Anton.

77
    V šanci teď byli opět domácí, obrana soupeře byla ovšem pohotová a šanci tak přerušila.