Žilina – Ružomberok 3:0 (kon.) | Trnava – Podbrezová 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Michalovce 6:0 (kon.)
Dunajská Streda – Nitra 1:0 (kon.) | Senica – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Sereď – Trenčín 3:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:0 (1:0)
FK Železiarne Podbrezová
Sobota 03.11.2018, 17:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 14. kolo

Spartak po dobrom výkone porazil Podbrezovú 2:0, v prvom polčase otvoril skóre Rada a v závere pridal poistku Čanturišvili. (18:51:07)

90+2

90+2
    Trnava dala gól!
    Rada našiel Dangubiča, ten priťukol VAKHOVI ČANTURIŠVILIMU a Gruzínec poslal loptu k tyči na 2:0.

90
    Nadstavujú sa dve minúty.

88
    Center za obranu berie na prsia Chudý, dlhou prihrávkou hľadá kohosi na hrote útoku.

87
    Hostia pri lopte, hrajú však do plných a iba si vymieňajú loptu pri stredovom kruhu.

84
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Ali Ghorbani, prichádza Oliver Janso.

83
    Zápas sa pomaly dohráva, tempo pripomína prípravný zápas po prestávke.

81
    Trnava dáva svojmu súperovi zbytočne veľa priestoru. V Zlatých Moravciach sa to v závere neosvedčilo a bola z toho remíza.

80
    Do konca riadnej hracej doby ostáva desať minút. Spartak vedie iba o gól, hrá sa ešte o veľa.

79
    Čonka otáľal so strelou spoza šestnástky až prišiel kontakt a pád na zem. Rozhodca ukazuje, aby hral ďalej.

78
    Trnava sa nevysúva, čaká na chyby súpera a myslí na kontry.

77
    Dnešné stretnutie sleduje 3622 divákov.

76
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Davit Schirtladze, prichádza Filip Dangubič.

76
    Jirka sa dostal na pravej strane do zakončenia a hostia si po teči takmer dali vlastný gól.

75
    Mojžiš centroval z ľavej strany, ale jeho ponuku neprijal Egde a zle trafil loptu.

74
    Dobre hrajúci Malecki dohral, prichádza Čonka.

73
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Patryk Małecki, prichádza Matúš Čonka.

72
    Malecki prenikol po ľavej strane, ale Ghorbaniho nenašiel. Spartak mohol streliť poisťovací gól.