NY Rangers – Montreal 5:3 (kon.) | Columbus – Dallas 4:1 (kon.) | Toronto – Vegas 3:1 (kon.)
Detroit – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | Tampa Bay – Edmonton 5:2 (kon.) | Ottawa – NJ Devils 7:3 (kon.)
St. Louis – Carolina 4:1 (kon.) | LA Kings – Anaheim 4:1 (kon.) | San Jose – Minnesota 4:3 (kon.)
Ottawa Senators
7:3 (2:2, 3:0, 2:1)
New Jersey Devils
cz Streda 07.11.2018, 01:45 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u NHL na počtěnou! (04:29:18)

Christian Jaroš (OTT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:20

1. Mark Stone (OTT) 2+3
    2. Colin White (OTT) 2+0
    3. Thomas Chabot (OTT) 1+2

Utkání mezi Ottawou a New Jersey je u konce, domácí celek vítězí vysoko 7:3! Hosté sice parádně začali a brzo vedli 2:0, to bylo ale z jejich strany téměř vše a hráli spíše domácí. Strůjcem dnešní výhry je hlavně Mark Stone, jenž si dnes připsal pět kanadských bodů! Skvěle ale hrál i bek Thomas Chabot, jenž se stal prvním obráncem, jenž během patnácti duelů zaznamenal dvacet bodů. Dvě branky dal Colin White.

Ottawa Senators 7:3 New Jersey Devils
    13. Chabot (Ryan, Tierney), 13. Stone (Duchene, Dzingel), 23. White (Mark Stone, Paul), 28. Stone (Duchene, Chabot), 38. White (Stone, Chabot), 51. Dzingel (Stone), 59. Pääjärvi (Tierney, Duchene) – 4. Hall (Hischier, A. Greene), 12. Palmieri (Lovejoy, Hischier), 55. Zajac (Coleman, Vatanen)

Střely na branku: 42:39
    Diváci: 12 491

59:27
    Nyní se duel už jen dohrává. Kinkaid přerušil hru ještě jednou, a to poté, co na něj letělo nahození ze střední třetiny. Ottawa zaznamená opravdu vysoké vítězství.
    58:01 Magnus PÄÄJÄRVI - 7:3

58:01
    Ottawa právě vstřelila branku!
    MAGNUS PÄÄJÄRVI drama nepřipouští a střelou do prázdné branky navyšuje vedení svého celku na 7:3! Švédský útočník dostal přihrávku od Tierneyho a střelou do opuštěné branky se nemýlil. Asistence: Chris Tierney a Matt Duchene.

57:45

56:55
    Devils hrají již bez Kinkaida. Brett Seney si nyní najel do pásma a zpoza branky přihrával na modrou čáru. Nikdo v bílém se ale ke kotouči nedostal.

56:00
    Hned na startu přesilovky střílel z levého kruhu Hall, ale McKenna zasáhl betony. Snažení Devils pokračuje, Ottawa se zatím ke kotouči nedostala.

55:45
    Matt Duchene si následně počínal nedovoleně a mezi kruhy fauloval Kylea Palmieriho. Devils si berou timeout a čeká je přesilovka, Kinkaid zůstává v brance.

55:30
    Hosté se ještě pokoušejí dostat zpátky do duelu a Devils hrají v šesti hráčích na ledě!

54:57
    Craig Anderson si při posledním zákroku poranil nejspíše tříslo. Mike McKenna tak jde na posledních pět minutek do branky!

54:57
    Hned se Ďáblové dostali zpátky do útoku, ale Anderson podruhé během jedné minuty neinkasoval. Domácí brankář si poradil s Müllerem a následuje komerční přestávka.
    54:13 Travis ZAJAC - 6:3

54:13
    Devils právě vstřelili branku!
    Pokračující snažení brankou již skončilo a Devils snižují na rozdíl tří branek. Blake Coleman svižně střílel od modré čáry, puk do branky nakonec dostal po lehké teči TRAVIS ZAJAC! Asistence: Blake Coleman a Sami Vatanen.

53:58
    Blake Coleman naskočil z trestné lavice a hned se dostával po levé straně do zakončení. Střílel na přední tyčku, ale Anderson parádně zakročil.

53:37

David Panuška

Góly a asistencie: 13. Chabot (B. Ryan, Tierney), 13. Mark Stone (Duchene, Dzingel), 23. White (Mark Stone, N. Paul), 28. Mark Stone (Duchene, Chabot), 38. White (Mark Stone, Chabot), 51. Dzingel (Mark Stone), 59. Pääjärvi (Tierney, Duchene) – 4. Hall (Hischier, A. Greene), 12. Palmieri (Lovejoy, Hischier), 55. Zajac (Coleman, Vatanen)

Ottawa Senators: C. Anderson (55. McKenna) – Chabot, DeMelo, Lajoie, Ceci, Ch. Wideman, Jaroš – Bødker, Tierney, B. Ryan – Dzingel, Duchene, Mark Stone – Pääjärvi, White, Pyatt – M. McCormick, N. Paul, Rodewald.
    New Jersey Devils: Schneider (28. Kinkaid) – Müller, Vatanen, A. Greene, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall, Hischier, Palmieri – Ma. Johansson, Zajac, Wood – Coleman, Seney, Stafford – Boyle, Dea, J. Anderson.

Rozhodca: Rooney, Morton – Nagy, Galloway