CSKA Moskva – AS Rím 1:2 (kon.) | Valencia – YB Bern 3:1 (kon.) | Bayern – AEK Atény 2:0 (kon.)
Benfica – Amsterdam 1:1 (kon.) | Juventus – Manchester United 1:2 (kon.) | Lyon – Hoffenheim 2:2 (kon.)
Manchester City – Doneck 6:0 (kon.) | Plzeň – Real Madrid 0:5 (kon.)
CSKA Moskva
1:2 (0:1)
AS Rím
Streda 07.11.2018, 18:55 • VEB Arena, Moskva • Liga majstrov • Skupina G

O gól bol lepší Rím, aj keď herne sa Moskva vedela vyrovnať, miestami až dominovala. Trpela ale na jalovú koncovku a navyše prišla o Magnussona, ktorému sa po dvoch žltých kartách pred očami aj začervenalo. S týmto konštatovaním sa s Vami lúči komentátor Ivan Harčár a o malú chvíľu si nalaďte duel Juventus – Manch. United, ktorým Vás budem sprevádzať. (20:48:44)

90+4

90+4
    Cakir sa pozrel posledný raz na hodinky a fúka do píšťalky.

90+4
    Zhruba pätnásť sekúnd do konca.

90
    Ten moment prišiel. Zápas bude trvať ešte štyri minúty.

89
    Onedlho by sme sa mali dozvedieť, o koľko Cakir predĺži hru.

88
    Striedanie v tíme AS Rím: z ihriska odchádza Alessandro Florenzi, prichádza Juan Jesus.

88
    Dve minúty pred uplynutím hracej doby využíva AS posledné striedanie.

86
    O poistenie bodov sa snažil Fazio v spolupráci so Zaniolom. Z participácie F+Z však nič nehrozilo.

84
    Zaniolo nezaháľa. Okamžite sa dral do útoku.

82
    Striedanie v tíme AS Rím: z ihriska odchádza Lorenzo Pellegrini, prichádza Nicolò Zaniolo.

80
    Desať minút do konca stretnutia. Rodia sa šance, ktorá smrdia gólom na oboch stranách, ale od 59.minúty sa skóre nemení.

78
    Florenziho rýchly beh zastavil postranný rozhodca.

75
    Edin Džeko asi včera sledoval Luisa Suaréza, ako nedať gól! Aj on nevie dostatočne pracovať s loptou tak, aby sa zatrepotala v sieti!

72
    Striedanie v tíme AS Rím: z ihriska odchádza Justin Kluivert, prichádza Cengiz Ünder.

70
    Nikitovi Vlasićovi nesadla lopta.

67
    V tej istej minúte boli priaznivci svedkami čistej šance Fazia!

67
    Čerstvá posila z lavičky je akási naspidovaná. Prešlo niekoľko sekúnd od príchodu do hry a už ju brzdí hlavný rozhodca za prehnanú agresivitu.