CSKA Moskva – AS Rím 1:2 (kon.) | Valencia – YB Bern 3:1 (kon.) | Bayern – AEK Atény 2:0 (kon.)
Benfica – Amsterdam 1:1 (kon.) | Juventus – Manchester United 1:2 (kon.) | Lyon – Hoffenheim 2:2 (kon.)
Manchester City – Doneck 6:0 (kon.) | Plzeň – Real Madrid 0:5 (kon.)
Valencia CF
3:1 (2:1)
Young Boys Bern
Streda 07.11.2018, 18:55Liga majstrov • Skupina H

Valencia získava tri body, keď o svojej výhre rozhodla už v prvom polčase. V tom druhom ich poistil Carlos Soler, hostia dohrávali bez vylúčeného Sanoga. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (20:47:04)

90+4

90+3
    Ešte jedna šanca pre domácich, pretože po centri zľava ostal osamotený pred malým vápnom Kévin Gameiro, no David Von Ballmoos reflexívne zasiahol.

90+2
    Sandro Lauper už jednu žltú kartu má, druhej sa teraz vyhol, keď zastavil kontru súpera nedovolene.

90+1
    Je síce pekné, že Young Boys Bern sa snaží aj v takomto momente, ale do zakončení sa jeho hráči dostať nevedia.

90
    Nadstavujú sa 4 minúty.

89
    Po prvom rohu nasleduje aj druhý, lopta však skončila v náručí brankára Neta.

88
    Kevin Mbabu sa dostal po pravej strane k šestnástke, zrazený center ale končí iba ziskom rohu.

87
    Striedanie v tíme Valencia CF: z ihriska odchádza Geoffrey Kondogbia, prichádza Rúben Vezo.

86
    Hostia získali rohový kop, center po trávniku si ale adresáta nenašiel a Valencia sa ubránila.

85
    Už len päť minút ostáva do konca riadneho hracieho času. Young Boys Bern je v nesmierne náročnej situácii.

83
    Roger Assalé a Miralem Sulejmani sa snažili dostať sa k lopte v malom vápne, lepšie zareagoval Gabriel.

82
    Young Boys Bern kombinuje v strede poľa, pomaly sa posúva k šestnástke protivníka.

81
    Žltú kartu dostáva Carlos Soler (Valencia CF).

80
    Desať minút do konca riadneho hracieho času. Valencia kráča proti oslabeným hosťom k trom bodom.

79
    Kévin Gameiro padá v strede ihriska, na zem ho poslal Sandro Lauper. Valencia získava po červenej karte ešte viac pôdy pod nohami.

78
    Nosidlá nakoniec neboli potrebné, Francis Coquelin sa vracia do hry a môže pokračovať.

77
    Sékou Sanogo išiel poriadne nevyberavo do súboja a spodkom kopačky trafil súpera do kolena, po čom nasleduje červená karta a nosidlá na ploche, pretože zranený je Francis Coquelin.

76
    Striedanie v tíme Young Boys Bern: z ihriska odchádza Guillaume Hoarau, prichádza Michel Aebischer.