Fenerbahce – Anderlecht 2:0 (kon.) | Astana – Jablonec 2:1 (kon.) | Akhisarspor – Sevilla 2:3 (kon.)
Limassol – Frankfurt 2:3 (kon.) | Borisov – Chelsea 0:1 (kon.) | D.Kyjev – Rennes 3:1 (kon.)
Genk – Besiktas 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Liége 2:1 (kon.) | Lazio – Marseille 2:1 (kon.)
Malmö – Sarpsborg 1:1 (kon.) | Fehérvár – Solún 1:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Villarreal 0:0 (kon.)
S. Moskva – Rangers 4:3 (kon.) | Arsenal – Lisabon 0:0 (kon.) | Real Betis – AC Miláno 1:1 (kon.)
Bordeaux – Zenit 1:1 (kon.) | Celtic – Lipsko 2:1 (kon.) | D. Záhreb – Trnava sk 3:1 (kon.)
Leverkusen – Zürich 1:0 (kon.) | Razgrad – Larnaca 0:0 (kon.) | Olympiakos – Dudelange 5:1 (kon.)
Rosenborg – Salzburg 2:5 (kon.) | Slavia – Kodaň 0:0 (kon.) | Vorskla Poltava – Karabach 0:1 (kon.)
Fenerbahce SK
2:0 (0:0)
R.S.C. Anderlecht
Štvrtok 08.11.2018, 16:50 • Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, İstanbul (Turecko) • Európska liga • Skupina D

Druhý polčas už ponúkol divákom v Istanbule aj presné zásahy a na ich veľkú radosť dnes góly padali len do hosťujúcej brány. Všetko podstatné sa udialo v rozmedzí 71. a 74. minúty, keď sa dokázali za domácich presadiť Ayew a Frey a tak Fenerbahce zvíťazilo nad Anderlechtom 2:0! Belgický celok mal síce loptu častejšie na svojich kopačkách, ale výraznejšie sa hostia dnes v útoku nepresadili, čo sa ich súperovu naopak podarilo a tak tri body ostávajú v Istanbule.

S týmto konštatovaním sa už lúčim, prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (18:46:27)

90+2

90
    Tak napokon sa stretnutie v Istanbule predĺži ešte o dve minúty!

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu a tak aj celého stretnutia sa už blíži. Uvidíme, čo hlavný rozhodca Ekberg zo Švédska ešte niečo nadstaví.

88
    Striedanie v tíme Fenerbahce SK: z ihriska odchádza Jailson, prichádza Mauricio Isla.

87
    Anderlecht dnes neodohral vyslovene zlé stretnutie, ale v útoku sa belgický celok nedokázal výraznejšie presadiť a to ho dnes zrejme stálo bodový zápis.

86
    Domáci sa predsa len ešte pokúšajú zakladať útočné akcie, ale teraz im v tom zabránil ofsajd ich kapitána.

85
    Päť minút pred koncom riadneho hracieho času to už teda vyzerá, že sa žiadne prekvapenie v Istanbule nestane. Domáci kontrolujú záver stretnutia s loptou na svojich kopačkách.

84
    Aj tak je však stále skupina D ešte poriadne zamotaná, čo svedčí o jej vyrovnanosti. Uvidíme, ako sa to napokon celé vyvinie, snáď čo najlepšie pre slovenského zástupcu.

83
    Razom sú tak domáci fanúšikovia na tribúnach spokojnejší, Fenerbahce by trojbodový zápis výrazne pomohol a spravil si tak väčší náskok pred slovenským majstrom z Trnavy.

82
    Striedanie v tíme Fenerbahce SK: z ihriska odchádza Mathieu Valbuena, prichádza Ismail Köybaşı.

81
    Ak domáci nič nepokazia, mali by brať z tohto stretnutia dva body. Predsa len vyhrávajú krátko pred koncom druhého polčasu o dva góly a navyše hrajú o jedného hráča v poli viac.

80
    Fenerbahce zahrávalo priamy kop z veľmi zaujímavej vzdialenosti, ale nič prevratného nám táto situácia neponúkla. Didillon bude rozohrávať loptu od svojej brány.
    79. Zakaria Bakkali (AND)

79
    Tak toto sú už naozaj veľmi veľké komplikácie pre hosťujúci výber z Belgicka! Bakkali vidí druhú žltú kartu v tomto zápase a tak putuje predčasne pod sprchy.

78
    Striedanie v tíme R.S.C. Anderlecht: z ihriska odchádza Alexis Saelemaekers, prichádza Andy Najar.
    Striedanie v tíme R.S.C. Anderlecht: z ihriska odchádza Adrien Trebel, prichádza Albert-Mboyo Sambi Lokonga.

77
    Anderlecht však ešte určite svoje zbrane neskladá, ale nevyzerá to s hosťujúcim výberom najlepšie. Uvidíme, či príde nejaké prípadné prekvapenie, alebo to už domáci celok všetko úspešne zvládne.