Boston – Vancouver 5:8 (kon.) | Philadelphia – Arizona 5:4 (po pr.) | Florida – Edmonton 4:1 (kon.)
Montreal – Buffalo 5:6 (po pr.) | Ottawa – Vegas 3:5 (kon.) | Tampa Bay – NY Islanders 4:2 (kon.)
Dallas – San Jose 4:3 (kon.) | Chicago – Carolina 3:4 (kon.) | LA Kings – Minnesota 1:3 (kon.)

3. Mikko Koivu (MNS) 0+3 (07:14:18)

První branku zápasu vstřelil domácí celek, prosadil se Jake Muzzin. V přesilovce dokázala Minnesota vyrovnat, mezi betony brankáře poslal kotouč Nino Niederreiter.

Ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku. Minnesota se dostala do vedení. Koviu našel Pariseho, jehož rána mezi betony propadla až za brankovou čáru. Po čtyřiceti minutách vede hostující celek 2:1.

Ve třetí třetině hrál hostující celek výborně takticky, v samotném závěru pak do prázdné branky upravil konečný výsledek Mikael Granlund.

59:57 Mikael GRANLUND - 1:3

59:57
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Přesilovku domácí celek neproměnil, hosté nyní využili situaci dva na jednoho, a tak vyhrávají tento zápas. Gól do prázdné branky vstřelil MIKAEL GRANLUND. Asistence: Mikko Koivu.

59:00
    Poslední minuta. Ilja Kovalčuk neudržel útočné pásmo.

58:47
    Domácí celek hraje v šesti, šest na čtyři. Drew Doughty minul branku.

58:33
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

58:14
    Ilja Kovalčuk vyslal tvrdou ránu, ta byla zblokovaná.

58:06
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., vysoká hůl).

57:42
    Nino Niederreiter pálil z bezprostřední blízkosti. Domácí mají ponechanou výhodu.

57:00
    Probíhají poslední tři mnuty hry ve třetí třetině.

56:48
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v domácím útočném pásmu.

56:24
    Anže Kopitar přišel o útočné pásmo, a tak protiakci vede Ryan Suter.

56:10
    Domácí hráči se pokouší o vyrovnání, mnoho času už ale nemají.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v této třetině. Wild stále vedou o jednu branku a náskok platí i po střele, kterou vyslal Tyler Toffoli.

54:42
    Po komerční přestávce zápas pokračuje dál.

54:05
    Alec Martinez má na svém kontě další velmi dobrý defenzivní zákrok, zastavil nebezpečně vypadající akci soupeře.

53:26
    Jack Campbell se štěstím zastavil střelecký pokus Dumby. Nejprve se puk odrazil od tyčky, a pak intuitivně domácí brankář natáhl ruku a puk ukryl do lapačky.

53:10
    Nino Niederreiter založil krásnou akci, kterou sám před brankou zakončoval Koivu. Jeho rána končí mimo!

52:42
    Hosté špatně rozehráli, je z toho jen zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude v útočném pásmu Kings, kteří tak mají další šanci na vyrovnání. Domácí celek ale prohrál buly.

52:30

52:16
    Domácí hokejisté se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu. Wild velmi dobře brání.

51:33
    Hosté vyhazují přes všechny čáry, kotouč je za brankou Los Angeles.

51:14
    Devan Dubnyk přerušuje hru. Hostující brankář své spoluhráče nyní podržel.

51:08
    Drew Doughty znovu zakončoval, tentokrát jeho ránu zblokoval obránce Matt Dumba.

50:40
    Drew Doughty pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná brankářem.

50:30
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., nedovolené bránění).
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:15
    Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

49:06
    Kritický moment domácí celek dokázal ustát, přesilovka hostů nebyla úspěšná.

48:29

48:17
    Zach Parise autorem další střely, kterou kryje domácí brankář. Jack Campbell nyní podává dobrý výkon.

47:41
    Matt Dumba pálil tvrdě, jeho ránu vyrazil domácí brankář, následně jeho spoluhráči vyhazují přes všechny čáry.

47:24
    Jason Zucker pálil v přesilovce z první, jeho ránu se štěstím kryje domácí brankář.

47:05
    Přesilovku hraje hostující celek, který se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.

46:29
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dion Phaneuf – 2 min., sekání).

45:35
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Kings.

45:04
    Kings rozehrávají od své branky, nikam nespěchají. Zejména nechtějí chybovat.

44:50
    Na výraznější šanci v této třetině zatím čekáme.

44:20
    Tyler Toffoli hledal spoluhráče před brankou, přihrávka byla zblokovaná.

43:33
    Dion Phaneuf rozehrává od své branky, oba celky střídají, následně pálil nepřesně Ilja Kovalčuk.

42:40
    Minnesota má momentálně střeleckou převahu, hosté hrají aktivněji, domácí se musí bránit.

42:22
    Derek Forbort pálil od modré čáry, následnou protiakci Wild zakončoval Charlie Coyle.

41:52
    Domácí rozehráli od své branky, Trevor Lewis to zkoušel individuálně, přechod do útočného pásma se mu nepovedl.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:03
    Vhazovalo se v útočném pásmu Wild, Ilja Kovalčuk s Martinezem dokázali uhájit branku svého celku.

40:01

40:00

39:27
    Kings vhazování v útočném pásmu nevyhráli.

39:00
    Oznámena poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:36

38:20
    Alec Martinez udržel útočné pásmo, následný pokus o střelu byl zblokovaný.

38:02
    Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry.

37:38
    Domácí hokejisté hrají v závěru druhé třetiny přesilovku, ale nemohou se stabilněji usadit v útočném pásmu.

37:00
    Drew Doughty pálil tvrdě od modré čáry, jeho rána končí mimo branku.

36:36
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Eric Fehr – 2 min., podrážení).

36:05
    Wild se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

35:30
    Snad poprvé v zápase se ozývají fanoušci domácích a skandováním Go Kings Go ženou domácí hráče za vyrovnáním.
    34:42 Zach PARISE - 1:2

34:42
    Hostující celek se dostává do vedení, Koivu našel ZACHA PARISEHO, jehož bekhendová rána propadla brankáři mezi betony. Puk se dostal za brankovou čáru. Wild vedou. Asistence: Mikko Koivu.

34:30
    Alex Iafallo špatně přihrával spoluhráči, směr hry se tak rychle otáčí.

33:20
    Hostující celek rozehrává od své branky, nikam se nežene. Kings hrají trpělivě a čekají na chybu soupeře.

32:53
    Jack Campbell přerušuje hru, Joel Eriksson Ek neprostřelil domácího brankáře.

32:30
    Matt Dumba upadl na obranné modré, a tak i se štěstím překazil snahu soupeře o brejkovou situaci.

32:15
    Drew Doughty pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

31:45
    Po komerční přestávce pokračuje druhá třetina dál.

31:45
    Alex Iafallo měl na hokejce vedoucí branku v zápase, ale jeho rychlé bekhendové zakončení kryje Devan Dubnyk.

31:13
    Eric Fehr rozehrává od své branky, nikam se nežene, oba týmy střídají.

30:50
    Mikael Granlund špatně zpracoval puk, a tak nemohl hrát, neboť by byl v postavení mimo hru.

30:23
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, stav utkání je momentálně stále vyrovnaný.

29:30
    Alec Martinez prodloužil kotouč do útočného pásma, Kyle Clifford kroužil v předbrankovém prostoru, puk se k němu nedostal.

29:00
    Jack Campbell byl pozorný a dokázal si poradit s kotoučem, který na jeho branku vyslal Jordan Greenway. Vhazovat se tak bude před brankou Kings.

28:53
    Komerční přestávka.

28:34
    Tanner Pearson sice vybojoval puk v útočném pásmu, ale v následném souboji s Coylem o něj přišel.

27:54
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Nyní vybojovala Minnesota vhazování v útoku, ale o kotouč rychle přišla, a tak mohou hrát domácí.

25:47
    Jake Muzzin měl největší šanci svého celku v této třetině. Jeho ránu od modré čáry gólman vykopl.

25:12
    Minnesota rozehrává od své branky, Jordan Greenway nedokázal udržet útočné pásmo.

24:50
    17:12, střelecky je aktivnější domácí tým, který v této části hry na výraznější šanci čeká.

23:37
    Druhou přesilovku nedokázal hostující celek proměnit, vyloučený hráč se vrací do hry.

23:15
    Nyní je puk za brankou Minnesoty, domácí hráči mohli konečně vystřídat.

23:00
    Domácí čtveřice nemůže vystřídat, Wild drží útočné pásmo.

22:40
    Eric Staal netrefil před brankou kotouč podle svých představ.

22:15
    Přesilovku hraje hostující celek, který se dokázal usadit v útočném pásmu.

21:37
    Bleskově se domácí celek pokoušel dostat do útočného pásma, Drew Doughty byl však v postavení mimo hru.

21:26
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jeff Carter – 2 min., vysoká hůl).

21:07
    Zach Parise se pokoušel získat útočné pásmo, ale nepodařilo se mu to.

20:36
    Zatím vyrovnaný zápas pokračuje druhou třetinou. Převahu mají domácí hokejisté.

20:01

20:00

19:16
    Jonas Brodin se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

18:41
    Jake Muzzin to zkoušel individuálně, do zakončení se ale nepropracoval.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:43
    Jack Campbell musel být pozorný, před branku si vybruslil Zach Parise. S jeho střelou i dorážkou si domácí brankář poradil.

17:17
    Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry. Kotouč mají domácí pod kontrolou.

16:43
    Adrian Kempe vybojoval kotouč před brankou, následná rána od modré čáry jen o malý kousek minula branku.

16:16
    Vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:04
    Alex Iafallo s Kopitarem nedokázali vypálit. A tak rychlou akci hostujícího týmu zakončoval Matt Dumba.

15:35
    Dustin Brown se pokoušel individuální akcí dostat až do střelecké pozice, ale přes obranu to měl složité.

15:03
    Ilja Kovalčuk pálil z první od modré čáry. Jeho rána postrádala přesnost.

14:40
    Stav zápasu je momentálně vyrovnaný, střelecky aktivnější je ale domácí mužstvo.
    14:23 Nino NIEDERREITER - 1:1

14:23
    V přesilovce dokázala Minnesota vyrovnat. Mikko Koivu našel Pariseho, jehož přihrávku do předbrankového prostoru poslal mezi betony domácího brankáře NINO NIEDERREITER. Asistence: Zach Parise a Mikko Koivu.

14:10
    Hostující celek hraje přesilovou hru, ale nemůže se dostat do střelecké pozice.

13:47
    Domácí čtveřice hráčů vyhazuje přes všechny čáry.

13:30
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Alec Martinez – 2 min., hákování).

13:00
    Jeff Carter pálil z hodně ostré pozice, hostující brankář rukavicí vyrazil kotouč mimo branku.

12:04
    Domácí hráči rozehrávají od své branky, Alex Iafallo sice puk do útočného pásma dostal, ale ke střele se nikdo z Los Angeles nedostal.

11:40
    Jared Spurgeon pálil jako správný obránce od modré čáry, tentokrát puk končí nad brankou, Jack Campbell zasahovat vůbec nemusel.

11:30
    Třetí střela na branku domácích, nyní zakončoval Nino Niederreiter.

11:08
    Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Wild.

10:32
    9:2, aktivněji hraje jednoznačně domácí celek. Desátou střelu přidal Kyle Clifford.

10:18
    Rána od modré čáry postrádala přesnost.

09:40
    Po komerční přestávce pokračuje dál prví třetina. Anže Kopitar měl dvě dobré příležitostí, ale hostující brankář vychytal obě šance.

09:25
    Ilja Kovalčuk a jeho další zakončení. I tentokrát byl Alex Stalock připravený.

08:53
    Kings hrají lépe v tomto zápase než jejich soupeř. Snadno přechází útočné pásmo, nyní rána Kovalčuka končí mimo.

08:20
    Matt Luff výborně tečoval kotouč před brankou, ale hostující brankář byl připravený a puk vyrazil před sebe. O zbytek se postarali obránci.

07:55
    Dustin Brown vyslal na branku tvrdou střelu, Devan Dubnyk byl připravený a dokázal zasáhnout.

07:36
    Sledujeme rychlý hokej, spokojenější zatím mohou být domácí fanoušci.

07:10
    Nate Thompson si vybruslil do volného prostoru, přihrávka od modré čáry před brankou, kde se pohyboval, neprošla.

06:37
    3:2, střelecky je aktivnější domácí celek, který se také dostal do vedení.

06:15
    Ilja Kovalčuk se dostal do dobré pozice pro zakončení. Jeho tvrdou ránu výborně vyrazil brankář Wild.
    04:42 Jake MUZZIN - 1:0

04:42
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se dostává do vedení. Alec Martinez začal akci, kterou zakončoval přesnou střelou do horní části branky JAKE MUZZIN. Hráč Los Angeles se neukvapil, počkal na správný moment, a tak teprve zakončoval. Asistence: Alec Martinez.

04:22
    Alec Martinez pálil od modré čáry, jeho projektil dokázal vyrazit brankář Devan Dubnyk před sebe.

03:23
    Devan Dubnyk má na svém kontě první zákrok, tvrdou ránu Kopitara dokázal zneškodnit.

03:10
    Jack Campbell si poradil se střelou od modré čáry.

02:45
    Marcus Foligno dostal puk na útočnou modrou čáru, jeho spoluhráči nedokázali zakončit.

02:07
    První střelu na branku vyslal hostující celek, domácí gólman byl připravený.

01:34
    Oba týmy střídají, sledujeme klidnější pasáž hry Jake Muzzin neudržel útočné pásmo.

01:14
    Matt Dumba dostal hru do útočného pásma, tam ale puk získal domácí Alec Martinez.

00:50
    Charlie Coyle zakončoval z mezikruží, jeho projektil byl však zblokovaný.

00:01
    Zápas začíná.

00:01

Los Angeles Kings: J. Campbell (Budaj) – Phaneuf, Doughty, Muzzin, Martinez, Forbort, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Kovalčuk, J. Carter, Toffoli – Pearson, Kempe, Luff – Clifford, N. Thompson, Lewis.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Dumba, Brodin, Spurgeon, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Coyle – Parise, M. Koivu, Mikael Granlund – Greenway, J. Eriksson Ek, Niederreiter – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown..

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Minnesota Wild.

Kings v posledním zápase porazilo Anaheim Ducks 4:1. Svou první přihrávku na gól v NHL si připsal Jack Campbell. Nejproduktivnějším hráčem Kings proti Minnesotě je Anže Kopitar se 34 body (11+23) a odehrál 43 utkání.

Wild se nachází na sedmizápasovém venkovním tripu. Nyní ji čeká pátý duel, ve kterém vyzvou Los Angeles Kings. Série pokračuje zápasy v Anaheimu a St. Louis. Minnesotě ve Staples Center daří, alespoň bod získala v šesti z posledních osmi duelů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 5. Muzzin (Martinez) – 15. Niederreiter (Parise, M. Koivu), 35. Parise (M. Koivu), 60. Mikael Granlund (M. Koivu)

Los Angeles Kings: J. Campbell (Budaj) – Phaneuf, Doughty, Muzzin, Martinez, Forbort, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Kovaľčuk, J. Carter, Toffoli – Pearson, Kempe, Luff – Clifford, N. Thompson, Lewis.

Rozhodca: Walsh, Pochmara – Murphy, Pancich

Diváci: 17 621