Cardiff – Brighton 2:1 (kon.) | Huddersfield Town – West Ham 1:1 (kon.) | Leicester – Burnley 0:0 (kon.)
Newcastle – Bournemouth 2:1 (kon.) | Southampton – Watford 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Tottenham 0:1 (kon.)
Crystal Palace FC
0:1 (0:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 10.11.2018, 18:30 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 12. kolo

Výborné stretnutie medzi Palace a Tottenhamom teda končí výhrou favorita. Tottenham dlho nevedel nájsť cestu k bráne Henneseyho, čo sa však podarilo po hodine hry obrancovi Juanovi Foythovi. Eagles mali svoje šance na vyrovnanie, ale tú najvúčšiu spálil v prvej nadstavenej minúte Sorloth, ktorý zblízka napálil loptu do gólmana Llorisa.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer. (20:25:13)

90+5

90+4
    Hráčom zápasu bol medzitým vyhlásený strelec jediného a vlastne víťazného gólu mladý Juan Foyth.

90+3
    Hráči Spurs si nahrávajú na útočnej polovici a zdá sa, že o víťazovi je rozhodnuté. Domáci Palace tak doplatia na nevyužité možnosti.

90+2
    Na opačnej strane sa dostal do šance aj Son, no ten v rozhodujúcom momente nezakončoval presne.
    90+1. Patrick van Aanholt (CRP)

90+1
    Neuveriteľné veci sa dejú na pôde Selhurst Parku. V absolútnej tutovke sa ocitol striedajúci Sorloth, ale ten zoči voči Llorisovi len napálil loptu do gólmana Tottenhamu.

90+1
    Rozhodca pridáva k tomuto zápasu ešte posledných päť nadstavených minút.

90
    Milivojevič prehadzoval na nabiehajúceho Ayewa, ale ten bol v ofsajde.

89
    Schlupp sa síce dostal k lopte na ľavej strane, no jeho pas preletel nad bránku Llorisa, ktorý bude odkopávať od vlastnej bránky.

88
    Zverencom Roya Hodgsona už naozaj ostáva len posledných pár minút plus nejaké tie nadstavené minútky. Dočkáme sa dramatického záveru?

87
    Nasledovala štandartka Palaca, lenže center Townsenda preletel cez celé pokutové územie a nenašiel žiadneho zo spoluhráčov.

86
    Žltú kartu dostáva Harry Winks (Tottenham Hotspur).

85
    Mohlo byť vyrovnané! Townsend sa dostal k lopte po zblokovanej strele van Aanholta, ale ani záložník domácich neprekonal Llorisa, ktorý predviedol dobrý zákrok.
    84. Andros Townsend (CRP)

84
    Palace teraz dostali súpera do úzkych, ale stále neprichádza vytúžený vyrovnávajúci gól.

82
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Érik Lamela, prichádza Harry Winks.