Cardiff – Brighton 2:1 (kon.) | Huddersfield Town – West Ham 1:1 (kon.) | Leicester – Burnley 0:0 (kon.)
Newcastle – Bournemouth 2:1 (kon.) | Southampton – Watford 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Tottenham 0:1 (kon.)
Newcastle United
2:1 (2:1)
AFC Bournemouth
cz Sobota 10.11.2018, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. (18:06:32)

Zápas končí. Newcastle zvládl tento zápas a vyhrál 2:1. Dva góly vsítil v prvním poločase útočník José Salomón Rondón. Na jeho branku odpověděl až na konci prvního poločasu záložník hostů Jefferson Lerma. Druhá půle už byla na šance i góly chudší, než ta první a domácí si nakonec připisují důležité 3 body na své konto.

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:11.

90+4

90+4
    Oba potrestané musel rozhodčí ještě uklidňovat. Chvíli se zdálo, že vznikne na hřišti i pěstní potyčka.

90+3
    Žlutou kartu dostává José Salomón Rondón (Newcastle United).
    Žlutou kartu dostává Lewis Cook (AFC Bournemouth).

90+2
    Atsu byl příliš rychlý a byl přistižen v ofsajdu. Hosté rychle rozehrávají.

90+1
    Fernández dokázal míč odkopnout a ještě to udělal tak šikovně, že domácí mohli postupovat směrem na bránu Bournemouthu.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty!
    89. Rondón samostatný únik neproměnil

89
    Další šance Rondóna. Přesto, že celý zápas dře, tak vyždímal zbytky sil a dokázal přesprintovat obránce. Vypálil pak na zadní tyč, ale Begovič ukázal skvělý reflex a míč vykopl pravou nohou.

88
    Aké si nerozuměl se spoluhráčem a svou situaci úplně nezvládl. Přesto zůstanou hosté na míči, budou vhazovat aut.

87
    Rondónovi se protiútok nepovedl. Jeho centr nebyl přesný, ale přesto se Newcastle udržel na míči.
    85. Neuznaná branka hostí

85
    Ofsajd! Tento gól platit nebude. Brooks napálil míč, který těsně před Dúbravkou tečoval Aké. Až po následné dorážce míč doklopýtal do branky, ale sudí správně odmával ofsajd, neboť Defoe tam zrovna stál v době teče.

84
    Francis se moc nerozpakoval a po přihrávce záložníka Cooka poslal míč do pokutového území. Dummett se však postavil do dráhy centru a stačil zasáhnout.