Emmen – Breda 2:0 (kon.) | Graafschap – Eindhoven 1:4 (kon.) | Arnhem – Utrecht 2:1 (kon.)
Venlo – Sittard 3:2 (kon.)
VVV Venlo
3:2 (2:1)
Fortuna Sittard
cz Sobota 10.11.2018, 20:45 • Seacon Stadion De Koel, Venlo • Holandská Eredivisie • 12. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (22:46:27)

Skončilo strhující utkání, ve kterém Venlo porazilo Sittard 3:2. Vutkání se jako první prosadili hosté, po chybě stopera vstřelil první branku Stokkers. Odpověď domácích přišla záhy, o necelé dvě minuty později poslal do branky vyražený balón Seuntjens. Ještě do konce poločasu Venlo dokonalo obrat, na 2:1 dával útočník Mlapa. V úvodu druhého poločasu využil zaváhání gólmana ke svému druhému gólu Mlapa a s domácími to vtu chvíli vypadalo velmi dobře. Jenže v závěru střídající Vidigal šťastně snížil na 2:3 a domácí se tak ještě pořádně zapotili. Nakonec ale hubené jednobrankové vedení uhájili a díky vítězství 3:2 poskočili na šesté místo, hostující Sittard zůstává na místě desátém.

90+4

90+3
    Zřejmě poslední možnou šanci Sittardu zhatila nepřesná rozehrávka.

90+2
    A další obrovská šance, na centr z rohového kopu si naskočil Wessel Dammers, mířil však těsně vedle pravé tyče!

90+1
    Vidigalův centr nadělal v obraně domácích pořádné zmatky, před Cissem na poslední chvílí odklidil balón jeden ze stoperů!

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

89
    Do hry se už vkládají i emoce, rozrušení jsou hlavně hostující hráči.

88
    Podaří se Sittardu senzační comeback? Má na to nějakých pět minut!

86
    Sittard právě vstřelil branku!
    Pozor, máme tu dramatizaci zápasu! Lamprou vyslal centr z levé strany, do balónu se opřel ANDRÉ VIDIGAL, který ačkoli stál zády k bráně, tak se trefuje nechytatelně k pravé tyči!
    86. André VIDIGAL - 3:2

86
    Propagační střela Lamproua končí v rukavicích Unnerstalla.

85
    Pěkný centr Diemerse, Stokkers ale neustál souboj s obráncem a upadl.

84
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Tino-Sven Sušić, přichází Damian van Bruggen.

83
    Lamprou se dožadoval odpískání penalty, bezúspěšně.

82
    Snaha hostům upřít nelze, chybí tomu však potřebná přesnost.

81
    Ve velké šanci se objevil André Vidigal, v klíčové chvíli si ale míč moc předkopl, čehož využil obránce k odkopnutí.

80
    Narážečka Lamproua se Stokkersem nevyšla, u míče domácí.

79
    Domácí se nyní soustředí už hlavně na obranu, pokusí se ubránit nadějně vypadající dvoubrankový náskok.