Brémy – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | Düsseldorf – Hertha 4:1 (kon.) | Freiburg – Mainz 1:3 (kon.)
Hoffenheim – Augsburg 2:1 (kon.) | Norimberk – Stuttgart 0:2 (kon.) | Dortmund – Bayern 3:2 (kon.)
Werder Brémy
1:3 (0:1)
Borussia Mönchengladbach
cz Sobota 10.11.2018, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Nemecká Bundesliga • 11. kolo

Ode mě je to vše, přeji hezký zbytek dne. (17:29:47)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 9:8. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 7:2.

Utkání končí, Mönchengladbach potvrdil skvělou formu a v Brémách, které naopak prohrály potřetí v řadě, zvítězil 3:1. V první půli hosté přestáli několik zajímavých možností svého soupeře, v devětatřicáté minutě se pak po parádní akci Alassana Pléy ujali vedení. Výtečně vyšel Borussii vstup do druhého poločasu. Krátce po jeho začátku druhou trefu v utkání přidal Alassane Pléa, který se nedlouho nato trefil znovu, a zkompletoval tak hattrick. Domácí poté dle očekávání vše vsadili na ofenzivu, povedlo se jim ale pouze snížit zásluhou trefy Nuriho Şahina.

90+3

90+2
    Florian Neuhaus se po pravé straně protáhl až do pokutového území, kde zkusil Pavlenku překvapit zajímavým lobem, čtvrtou branku Borussie však nepřidal.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Domácím fotbalistům viditelně dochází síly, energie a také nápady, co se řešení ofenzivních akcí týče. Jejich soupeř si navíc při bránění počíná bezchybně.

89
    V závaru před Yannem Sommerem se nejlépe ze všech zorientoval Miloš Veljković, který z repertoáru vytáhl akrobatický způsob zakončení, míč však poslal mimo.

88
    Pizarro marně prodlužoval míč za sebe. Nedlouho nato Elvedi namazal Krusemu, po jehož ráně z otočky se míč otřel o jednoho z obránců. Roh pro Brémy.

87
    Dnešní utkání sleduje 42 100 diváků.

86
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Martin Harnik, přichází Milot Rašica.

86
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Ibrahima Traoré.
    85. Čtvrtý gól Pléa nepřidal, Pavlenka jeho ránu vyrazil.

85
    Nechybělo mnoho k tomu, aby Alassane Pléa přidal svou čtvrtou trefu v dnešním mači. Jeho razantní pumelici stačil Pavlenka se štěstím vytěsnit nad branku.

84
    Lang byl vidět i na opačném konci travnaté plochy, když hlavou sklepával lépe postavenému Hazardovi, kterému k dosažení na balon chyběl krok.

83
    Žlutou kartu dostává Davy Klaassen (Werder Brémy).

82
    Johannes Eggstein si na hranici vápna narazil s bratrem Maximilianem, poté obešel Langa a prověřil Sommera, kterému pomohla lehká teč Elvediho.

81
    Střídající Johnson dostal od hráčů soupeře více volného prostoru, přihrávkou trefil ale jen paty vracející se Veljkoviće.

80
    Domácím hráčům ještě zbývá deset minut na to, aby s vývojem dnešního utkání něco provedli. Povede se jim malý fotbalový zázrak?

Vojtěch Tůma

Góly: 59. Şahin (Augustinsson) – 39. Pléa, 48. Pléa (T. Hazard), 52. Pléa (Wendt)

Karty:   83. Klaassen (BRM)

Werder Brémy: Pavlenka – N. Moisander, Bargfrede (46. J. Eggestein), Veljković – Gebre Selassie, M. Eggestein, Şahin (75. C. Pizarro), Klaassen, Augustinsson – Harnik (86. Rašica), M. Kruse (C).
    Náhradníci: Plogmann – C. Pizarro, Osako, Rašica, Langkamp, J. Eggestein, Friedl.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Lang, Elvedi, Ginter, Wendt – Strobl, Neuhaus – J. Hofmann (68. Zakaria), T. Hazard, Stindl (C) (69. Johnson) – Pléa (86. Traoré).
    Náhradníci: Sippel – Kramer, Zakaria, Raffael, Traoré, Johnson, Jantschke.

Rozhodca: Sören Storks – Thorben Siewer, Frederick Assmuth

Diváci: 42 100