Lok. Košice – Dubnica 1:1 (kon.) | Šamorín – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 2:1 (kon.)
FK Poprad
2:1 (0:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Sobota 10.11.2018, 13:00 • NTC Poprad • MONACObet liga • 17. kolo

Tak druhý polčas naozaj priniesol veľmi plodný futbal. Herne sa to mohlo rovnať aj kvalitnému zápasu Fortuna ligy. Hostia šli do vedenia po góle Willwébera v 62. minúte, no dlho radosť netrvala. Na trávnik prišiel rozdielový hráč Stano Šesták a ten dvomi gólmi zo 74. a 85. minúty priklonil vedenie na stranu Popradu, ktorý berie tri body. Dukla cestuje pod Urpín napokon bez bodového zisku, i keď aj ich výkon dnes pod Tatrami bol hodný nejakých bodov.

Ďakujeme za pozornosť. (14:51:32)

90+2

90+2
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Denis Jančo, prichádza Róbert Ujčík.

90+1
    Domáci zahrávali štandardku, získali nejaký čas. Žltú kartu medzitým dostal domáci Denis Jančo.

Dnešné stretnutie sleduje 590 divákov.

90
    Rozhodcovia nadstavujú dve minúty.

90
    Po ľavom krídle sa rozbehol s loptou Róbert Polievka, ktorého domáci brániaci hráči trochu podcenili. Malec však vybehol z brány a zlikvidoval pokus.

89
    Tlak Banskobystričanov sa čoraz viac zvyšuje a domáca defenzíva je poriadne pod parou. Držanie lopty je teraz jednoznačne na strane Dukly.

88
    Vajda sa snažil získať štandardku po páde po súboji so Šestákom, no vôbec to nebol nedovolený zákrok. Domáci získavajú ďalšie cenné sekundy.

87
    Zošák bol nedovolene zasiahnutý na obrannej polovici. Hlavný rozhodca túto spornú situáciu ešte konzultuje s hráčmi, no zrejme ku kartovému trestu nepríde.

86
    Vrie to aj vo fanúšikovskom sektore, nervozita stúpa. Domáci usporiadatelia musia riešiť nepohodlnosť fanúšikov Dukly. Medzitým si už príležitosť vytvárajú hráči Banskej Bystrice.

85
    Poprad dal gól!
    Domáci už možno v kľúčovom čase strieľajú druhý gól a otáčajú skóre. Viac voľného miesta mal STANISLAV ŠESTÁK, ktorý si pripravil loptu na hranici pokutového územia a tvrdou strelou prudko rozvlnil sieť!

84
    Tak teraz mali obrovskú šancu na skórovanie hostia. Róbert Polievka nenápadne zahrával štandardku. Loptu fantasticky zakrútil do priestoru, od ktorého bol Malec ďalej. Nakoniec strela opečiatkovala brvno a od gólu boli hostia len centimetre!

84
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Ľubomír Willwéber, prichádza Viktor Tóth.

83
    Na Zošákov šikovný center sa snažila odpovedať dvojica futbalistov, ktorá smerovala pred Krejčího. Brankár Dukly bol ostražitý a lopty sa ako prvý zmocnil.

82
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Vladimír Kukoľ, prichádza Lukáš Urbanič.

81
    Žltú kartu dostáva Horváth (FK Poprad).

80
    Videli sme zaujímavú situáciu. Center z pravej strany výrazne podcenil brankár Krejčí. Lopta oblúčikom padala poza neho a zdalo sa, že ju zachytil celým objemom za bránkovou čiarou. V takejto situácii by rozhodne pomohla technika VAR, no kým sa VAR dostane aj na naše druholigové trávniky, to značný čas potrvá.