Fínsko – Česko 4:5 (kon.)
Fínsko
4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
Česko
cz Sobota 10.11.2018, 10:00 • Švýcarsko, Neuchatel, Halle de La Riveraine • Euro Florbal Tour (juniorky)

To je ode mě pro dnešní zápas vše! Děkuji Vám za sledování dnešního zápasu a přeji Vám krásný zbytek dne. (12:05:34)

Dnešní zápas sledovalo 112 diváků.

Třetí třetina nabyla rychlého tempa. Především finské hráčky se tlačily dopředu a zasypávaly českou branku značným počtem střel. Podařil se jim prosadit pouze jednu branku. Třetí třetina skončila v poměru 1:2 pro Česko. Utkání tak končí výhrou pro Česko 5:4.

58:15
    Finsko vyvíjí na české hráčky značný tlak.

57:20
    Želízková má šanci na gól. Míček však chytá připravena gólmanka.

57:10
    Bačová jede na finskou branku. Míček ji sebrala finská hráčka a míří na českou branku.

56:30
    Finsko se drží u české branky. Gólmanka předvádí skvělé zákroky.

55:33
    Hra nasadila rychlé tempo. Hra se přelévá z jedné strany na druhou, hráčky se musí častěji vracet kde své brance.

54:44
    A máme tu skvělý zásah české brankářky, které střelu z půlky hřiště chytá přímo do rukou.

54:16
    České hráčky si obsazují branku soupeře a zasypávají ji střelami.

54:05
    Oddechový čas pro Česko.

53:56
    Myllymäkiová pálí na branku. Střela letí mimo.

Adéla Bernatová

Góly a asistencie: 8. Heikkinenová (Kaanová), 25. Uimarihuhtaová (Mittentagová), 39. Räisänenová, 43. Kylmäluomanová (Kaan) – 9. Kovaříková (Chudá), 11. Seemennová (Maroszová), 32. Kubečková (t.s.), 42. Kubečková (t.s.), 47. Chudá (Kovaříková)

Fínsko: Minnie Heinineová (Lisette Blomqvistová) – Kalpana Tarvainenová, Jasmiina Järvinenová, Julia Ruostilaová, Meri-Helmi Höynäläová, Jemina Ruostilaová, Jannike Grönroosová, Sofia Mittentagová, Kaie Sinorová, Julia Kaanová, Pinja Myllymäkiová, Milla Ylikojolaová, Ulla Valtolaová, Sanni Uimarihuhtaová, Elina Niemiová, Anni Räisänenová, Aada Heikkinenová, Amanda Nybergová, Elli Kylmäluomanová
    Česko: Viktorie Karasová (Tereza Chládková) – Pavla Pejzlová, Kristýna Lechnerová, Michaela Kubečková, Kateřina Kovaříková, Eliška Chudá, Lucie Želízková, Vanessa Rebecca Keprtová , Lucie Řezáčová, Eliška Trojánková, Nela Havlínová, Marie Havlíčková, Natálie Houžvičková, Veronika Kopecká, Kateřina Seemannová, Markéta Lenfeldová, Vendula Maroszová, Kateřina Vachudová, Pavlína Bačová

Rozhodca: Volodar ILyk, Artem Zolotar