Česko
2:3 (2:2, 0:0, 0:0 - 0:1)
Švajčiarsko
cz Sobota 10.11.2018, 16:00 • Zimní stadion Cheb • Reprezentácia do 16 rokov

Je rozhodnuto, Švýcarsko využilo svou první střelu v prodloužení a ačkoliv byli celý zápas slabším týmem, hokej se hraje na góly a těch mají na kontě více, díky čemuž slaví výhru 3:2 v prodloužení. Na počtenou se s vámi loučí David Sokol.

Nejlepší hráči:
    Česko U16: Dominik Soukup
    Švýcarsko U16: Lorenzo Canonica (18:01:26)

62:14
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Švýcaři skórovali z první střely, kterou v prodloužení měli. Ramel zahájil celou akci a vše o pár chvil později zakončil MAXMILIAN STREULE. Asistence: Mischa Ramel, Paul Daneyrole.

61:39
    Brabenec mířil těsně vedle pravé tyčky.

61:18
    Hosté se zatím skoro ani nedotkli kotouče.

60:52
    Ryšavý to vzal na sebe a zkusil vystřelit pod víko, tam ale měl Riesen připravenou lapačku.

60:39
    Ale zatím se drží na své polovině hřiště.

60:19
    Češi jsou u kotouče jako první.

60:01

Na straně domácích začne prodloužení trojice Brada – Soukup – Ticháček, za hosty Jabola – Robin – Bougro.

Zahajovací trojice jsou již na kluzišti a za moment se bude vhazovat.

Základních 60 minut nerozhodlo o vítězi, bude se tedy muset prodlužovat. Jinak se ale hrálo velice rychle, tři třetiny a dvě přestávky se stihly za méně než dvě hodiny. Prodloužení začne zhruba v 17:55.

60:00

59:39
    Canonica se nedostal skrz obránce do úniku.

59:19
    Zatím to vypadá na prodloužení.

58:59
    Až nyní musel Riesen zasahovat lapačkou proti ráně ze spodní části levého kruhu a to se mu povedlo.

58:39
    Švýcaři zarputile brání tlak soupeře a nepřipouští žádné střely.

58:04
    Tvrdý souboj o puk u mantinelu končí vyhozením Švýcarska.

57:36
    Menšík trefil jen brusli protihráče.

David Sokol

Góly a asistencie: 8. Soukup (Brada, Svozil), 9. Pajer (Putz) – 4. Jabola (Robin), 16. Daneyrole (Canonica), 63. Streule (Ramel, Daneyrole)

Česko: Tichý (Borovička) – Pelda, Srdínko, Ticháček, Cubo, Svozil, Jiříček, Moravec, Böhm – Menšík (A), Brabenec (C), Ryšavý – Kos, Brada, Sedláček – Marcel, Soukup (A), Ramik – Marha, Putz, Pajer
    Švajčiarsko: Riesen (Kurt) – Streule, Murer, Pauchard (C), Zanetti, Schweingruber, Sidler – Canonica, Daneyrole, Garessus – Bougro, Reichle, Kosik – Jabola, Robin, Biasca – Nicolet, Ramel, Carrer

Rozhodca: Šindel – Jelínek, Šimán