Rakúsko – Bosna 0:0 (kon.)
Rakúsko
0:0 (0:0)
Bosna a Hercegovina
cz Štvrtok 15.11.2018, 20:45 • Ernst-Happel-Stadion • Liga národov UEFA - Liga B • Skupina 3

Domácí celek byl opticky aktivnější, ale větší šance měl tým Bosny a Hercegoviny. Ani jeden tým nedokázal prostřelit brankáře soupeře, a tak tento duel končí bezbrankovou remízou. (22:38:30)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 7:7. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:14.

90+4

90+2
    V poklidném tempu se tento duel dohrává, ani jeden celek momentálně dění na hrací ploše nedominuje.

90+1
    Marko Arnautović se mohl stát hrdinou, ovšem minul branku.

90
    Probíhá poslední minuta hry druhého poločasu. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Žlutou kartu dostává Martin Hinteregger (Rakousko).

88
    Žlutou kartu dostává Elvis Sarić (Bosna a Hercegovina).

87
    Muhamed Bešić rozehrává po faulu domácího fotbalisty volný kop. Pravděpodobně jedna z mála posledních šancí.

87
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Amer Gojak.

85
    Toni Šunjić je ošetřovaný na hrací ploše, po souboji s domácím Marcem Jankem utrpěl nějaké drobné zranění.

84
    Bosna kombinovala na polovině soupeře, do výraznější šance se však nedostala. Domácím se naopak nepovedl pokus o rychlý brejk.

82
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Peter Žulj, přichází Marc Janko.

81
    Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se do výraznějších šancí nedostává.

80
    Předchozí vzájemný zápas mezi těmito týmy nabídl jednu branku, Bosna vyhrála. Nyní na první přesný zásah čekáme.

79
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Haris Duljević, přichází Rade Krunić.

77
    Michael Gregoritsch se nyní dostal do šance, ale ani tento hráč třináct minut před koncem druhého poločasu nedává první branku utkání.

77
    Žlutou kartu dostává Haris Duljević (Bosna a Hercegovina). Hodně důrazný byl hostující hráč v souboji se Schlagerem, a tak vidí žlutou kartu.

74
    Domácí Marko Arnautović rozehrával volný kop, následně minul branku Valentino Lazaro.