Maďarsko – Estónsko 2:0 (kon.) | Grécko – Fínsko 1:0 (kon.)
Maďarsko
2:0 (1:0)
Estónsko
cz Štvrtok 15.11.2018, 20:45 • Groupama Aréna (Budapest). • Liga národov UEFA - Liga C • Skupina 2

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc. (22:45:31)

Domácí i ve druhé půli vstřelili jeden gól, třebaže šancí na více branek měli víc. Velmi dobře pak pracovali v obraně, kdy soupeři nedovolili prakticky nic, Dibusz neměl ve druhém poločase moc práce. Maďarský tým dnes vyhrál zaslouženě.

90+5

90+4
    Čestný úspěch jim ovšem není přán, soupeři se povedlo odvrátit míč do bezpečí.

90+4
    Tak přeci jen budou hosté ještě rozehrávat rohový kop.

90+3
    Domácí si už jen mezi sebou přihrávají, o vítězi je jasno.

90+2
    Rozehrávat nyní bude Dibusz a je jasné, že nikam vůbec nespěchá.

90+1
    Hrát se budou ještě čtyři minuty.

89
    Dzsudzsák mohl potvrdit vítězství svého mančaftu, ve velké šanci však levačkou netrefil míč ideálně a zamířil vedle bližší tyče.

86
    V posledních minutách se na hřišti nic podstatného neděje, hra se odehrává daleko od brankářů, Maďarsko směřuje za povinnými třemi body.

84
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Kalmár, přichází Kleinheisler.

82
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Vassiljev, přichází Purje.

81
    Dzsudzsák tentokrát místo střely volil centr, ten však přetáhl a míč poslal jen do zámezí.

79
    Estonci se na chvíli dostali před soupeřovu svatyni, avšak šance z toho nebyla, domácí míč odkopávají.

77
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Luts, přichází Puri.

76
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Szalai, přichází Böde.

75
    Na trávníku zůstává ležet Luts, který inkasoval hodně nepříjemný skluz. Domácí toho využívají ke střídání.

72
    Pěkný střelecký pokus z dálky vyslal na bránu Dzsudzsák, jehož ránu musel Aksalu vyrazit vedle tyče.
    69. SZALAI - 2:0