Kazachstan – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Andorra – Gruzínsko 1:1 (kon.) | San Maríno – Moldavsko 0:1 (kon.)
Luxembursko – Bielorusko 0:2 (kon.)
Luxembursko
0:2 (0:1)
Bielorusko
cz Štvrtok 15.11.2018, 20:45 • Stade Josy Barthel, Luxembourg • Liga národov UEFA - Liga D • Skupina 2

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:45:33)

Tabulka skupiny 2 Ligy D

1. Bělorusko 11 bodů skóre 8:0
    2. Lucembursko 9 bodů skóre 10:3
    3. Moldavsko 8 bodů skóre 3:4
    4. San Marino 0 bodů skóre 0:14

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 8:5. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 19:18.

Je konec. Bělorusko udělalo ten největší krok k postupu do Ligy C, když porazilo Lucembursko 2:0 a posunulo se na první příčku. V posledním zápase se utká se San Marinem na jeho půdě a očekává se potvrzující výhra. Lucembursko dnes přišlo o vedení a v posledním utkání zavítá do Moldavska, kde musí vyhrát a také čekat na zázrak v San Marinu.
    Hosté byli od první minuty jasně aktivnějším týmem a obstřelovali domácí branku a nakonec se ve 36. minutě dočkali, když Saroka patičkou posunul balón na Stanislava Draguna a ten vypálil přesně do pravé šibenice. O minutu později to bylo málem 2:0 pro hosty, ale Moris předvedl skvělý zákrok.
    V 54. minutě se nejlépe zorientoval ve vápně Stanislav Dragun a přidal druhou branku. V 70. minutě mohl snížit Joachim, ale jeho rána skončila na břevně.

90+3

90+3
    Střela hostujícího hráče nebyla nijak nebezpečná a letěla jen vedle domácí brány a o vítězi je rozhodnuto.

90+2
    Ovšem centr z nohy Sinaniho byl hodně nepřesný a míč zavítal pouze do zámezí.

90+1
    Lucembursko má k dispozici volný kop z pravé strany a může zdramatizovat konec utkání.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Nyní přišel faul z hostující strany, což se Lucembursku moc nelíbilo.

88
    Da Mota se snažil dostat po levé straně přes obránce, ale následně jeho přihrávka skončil pouze v zámezí a Bělorusko bude mít autové vhazování.

87
    Nyní už to vypadalo velice zajímavě, když se domácí útočník dostal do vápna po levé straně a posléze chtěl přelobovat brankáře, ovšem míč skončil jen vedle brány.

86
    Lucembursko se nemůže dostat do nějaké tlaku ke konci utkání, jelikož obrana Běloruska je dnes nepropustná.

85
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Saroka, přichází Signevič.

83
    Zatím jediný střelec zápasu Dragun nešel od míče, který získal soupeř a dostal za zdržování žlutou kartu a poslední dobou se nám tak hodně žlutí.

82
    O minutu později neudržel nervy Philipps, který sejmul protihráče a i on uviděl kartu žluté barvy.