Orange 20 – Košice 0:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (0:1, 0:0, 1:1 - N 1:0)
HC Dynamo Pardubice
cz Štvrtok 15.11.2018, 16:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD Extraliga dorostu (CZ) • Skupina Střed

S konstatováním, že HC Dynamo Pardubice veze z Jihlavy tři body za vítězství 2:1, přičemž Dukla nakonec získala bod útěchy v nadstavbě, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (23:07:53)

Jihlavští hokejisté tak ze zápasu berou alespoň bod, když na konci první minuty prodloužení vystřelil David Polodna a puk po jeho střele doklouzal i s brankářem Borovičkou do sítě – 1:0.

60:45
    Dukla právě vstřelila branku!
    Nastavení je záhy ukončeno, když DAVID POLODNA předvedl po dobré přihrávce Pavelce rychlou střelu, kterou sice Borovička dokázal udržet ve výstroji, ale s pukem zacouval až do branky. Asistence: Daniel Pavelec, Matyáš Sapík.

60:01

Ve třetí části nejprve hosté uskočili zásluhou trefy Jana Matušky do dvoubrankového rozdílu a to byl také vítězný gól zápasu, jelikož Dukla už pouze osm minut před koncem snížila Ondřejem Brožou na 1:2. I přes závěrečný tlak se už domácím vyrovnat nepodařilo.

59:59
    Je hotovo, rána Sapíka z pravého kruhu byla zastavena Borovičkou.

59:51
    Pardubice se provinily zakázaným uvolněním, tohle šlo z jejich strany vyřešit výrazně lépe – přejet červenou a nahodit puk za branku.

59:30
    Tohle nebyla špatná rána z hole zřejmě Zdarsy, ale prolétla těsně vedle pravé tyče domácí klece.

59:21
    Po buly ve středním pásmu u obranné modré Pardubic to domácí zkusí odvážně v šesti.

59:21
    Po domácím ofsajdu bude hra zahájena až za malou chvilku, domácí si vyžádali oddechový čas.

59:00
    Probíhá poslední minuta závěrečné části.

58:23
    Pardubice vybojovaly v rohu za svojí brankou kotouč a posouvají se ven z obranné třetiny.

57:58
    Pigl u hrazení zbořil soupeře a i tohle možná mohlo být bráno jako faul.

57:22
    Domácí ještě udrželi puk na modré a přišlo nahození, které Borovička pohlídal a ještě stihl holí odehrát puk do středního pásma.

56:54
    Polodna pálil z pravé strany kolem hlavy Borovičky, který puk dokázal vytěsnit nad horní tyčku.

55:01
    Dobrý pokus Pavelce z prvého kruhu na vzdálenější tyč opět zneškodnil Borovička, znovu zasáhl betonem.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 52. Broža, 61. Polodna (Pavelec, Sapík) – 4. Formánek (Herčík), 46. Matuška (Špinka, Půlpán)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Vovsík, Adam, Hrbek, Sapík, Matějíček, Vranka, Port – Zdarsa, Melenovský, Pavelec – Pigl, Polodna, Fábry – Bulík, Báťa, Broža – Peš, Jungwirth. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Dynamo Pardubice: Borovička (Ševčík) – Vojtěch, Chabada, Červenka, Tvrdík, P. Kubíček, Vašíček, Špinka – Kloz, Herčík, Formánek – Pulpán, Paleček, Štětka – J. Kubíček, Novotný, Nekvinda – Matuška. Trenér: Michal Mikeska

Rozhodca: Skopal – Šťastná, Polák