Poľsko – Česko 0:1 (kon.) | Írsko – Sev. Írsko 0:0 (kon.) | Nemecko – Rusko 3:0 (kon.)
Anglicko – USA 3:0 (kon.)
Nemecko
3:0 (3:0)
Rusko
cz Štvrtok 15.11.2018, 20:45 • Red Bull Arena (Lipsko) • Medzinárodný prípravný zápas

Máme za sebou přípravný mezinárodní zápas mezi Německem a Ruskem. Pokud jsme v prvním poločase sledovali slušnou podívanou okořeněnou třemi góly, druhá půle byla vyloženě podprůměrná. Domácí si připsali jedinou přímou střelu na bránu a hosté na tom byli velmi podobně. I kvůli šesti střídání na obou stranách byla hra hodně kouskovaná a neurovnaná. Nic to ale nemění na tom, že Německo dnešní zápas vyhrálo zaslouženě 3:0 a snad hodilo za hlavu nepovedené výsledky z posledních měsíců. (22:40:04)

90+4

90+4
    V samotném závěru kopali rohový kop ještě domácí, nic z něj ale nevytěžili.

90+2
    Centr Poloze byl ale příliš krátký a domácí defenziva ho zastavila. Navíc tak šikovně, že bude následovat odkop od Neuerovy brány.

90+2
    Rohový kop si vyzkoušejí v závěru zápasu ještě hosté.

90+1
    Také kvůli běhajícímu fanouškovi bude dnešní zápas nastavený o čtyři minuty.

90
    Po dalším rohu Kimmicha musela být hra přerušena, protože na hrací plochu vběhl ruský fanoušek. Pořadatelé se rozhodně netrápili, nechali fanouška zaběhat si a poté ho v poklidu odvedli z hrací plochy.

88
    Po rohovém kopu Kimmichal pálil bez přípravy Brandt, jeho pokus byl zblokovaná na další roh.

87
    Zpoza velkého vápna zkusil štěstí Müller, jeho doprostřed brány mířící střela ale nenadělala Lunevovi problémy.

86
    Domácí by očividně rádi předvedli alespoň jednu povedenou akci ve druhém poločase. Zatím ale zdá, že to nezvládnou, protože konec již klepe na dveře.

85
    Konec zápasu se rychle blíží. U míče jsou domácí, jenže jejich kombinace pokračují stále daleko od vápna soupeře.
    83. Neuer hodně mimo velké vápno

83
    Klasicky mimo vápno se nyní vydal gólman Neuer, jenže jeho zaváhání hostující útočníci potrestat nedokázali.

81
    Dobrý defenzivní zákrok si připsal Kimmich, následovat bude ale aut pro hosty.

80
    Domácí jsou nyní přeci jen trochu živější. Uvidíme, zda se ještě před koncem zápasu dostanou alespoň do jedné šance.

79
    Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Kirill Nabachin, přichází Andrej Semenov.

79
    Na hřiště příchozí Goretzka posílal do vápna střílenou přihrávku na Müllera, ten se ale k zakončení nedostal.

78
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Leon Goretzka.

77
    Po řadě střídání je hra hodně rozháraná. Zdá se, že do konce zápasu toho již moc neuvidíme.