Gibraltar – Arménsko 2:6 (kon.) | Lichtenštajnsko – S. Macedónsko 0:2 (kon.)
Lichtenštajnsko
0:2 (0:0)
Severné Macedónsko
cz Piatok 16.11.2018, 20:45 • Rheinpark Stadion, Vaduz • Liga národov UEFA - Liga D • Skupina 4

To je ode mne vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:40:05)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 1:7. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 3:7. Fauly: 21:15.

Je konec. Hosté nakonec vítězí 2:0 a dostávají se do čela skupiny. Druhý poločas začal s mnoha fauly a rozhodčí měl neustále píšťalku v puse. Nadešla 51. minuta a domácí hráč Wieser dostal druhou žlutou a následně červenou kartu. 3 minuty na to se hosté z přímého kopu dostali do vedení. Zbytek poločasu následovali již nepřesné pokusy hostů i domácích. V samotném závěru se do prázdné brány trefil Nestorovski.

90+4

90+4
    Rohový kop byl zahrán na krátko. Po rohu se nakonec už nic neděje a rozhodčí ukončuje zápas.

90+3
    Hosté budou ještě zahrávat roh.

90+1
    Makedonie právě vstřelila branku!
    A je to branka ! Hosté si pojišťují výhru a přidávají druhou branku. Nestorovski si skvěle vykoupal obranu domácích, až nakonec našel úplně volného ILJU NESTOROVSKIHO, který zakončoval do prázdné branky.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Neuvěřitelné co dnes hosté nedají. Střelu zpoza vápna nejdříve zkusil Velkoski, ovšem to nevyšlo. Na druhý pokus se do sám před brankáře dostal Pandev, ovšem ani on gól nevstřelil.

87
    Velmi nešťastná zpráva pro hosty. Spirovski přišel do hry v 78. minutě, ovšem hned v 85. střídá kvůli zranění.

86
    Rohový kop, přímo ze vzduchu sbírá do svých rukavic brankář Dimitrievski.

85
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Spirovski, přichází Toševski.

85
    Domácí budou ještě zahrávat rohový kop.

81
    Pomalu ale jistě se nám blíží konec utkání a zápas je stále 1:0, dokáží domácí vyrovnat ?

79
    Oba týmy vystřídali a hosté se ihned tlačili dopředu. Šance dopadla jak polovina předešlých, opět ofsajdem.