Zlín – Havířov 4:2 (kon.) | Kladno – Slavia 1:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:3 (kon.)
Salzburg – Jihlava 1:3 (kon.) | Třinec – Vítkovice 5:6 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
HC Oceláři Třinec
5:6 (3:2, 0:1, 2:2 - 0:0)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 16.11.2018, 18:00 • mini WERK ARENA • DHL Extraliga juniorů (CZ) • Skupina D

Z vítězství se tak nakonec ve velmi vyrovnaném zápase radují hosté, kteří dokázali vstřelit dva góly v nájezdech, zatímco domácím se nájezdy moc nepovedly. Hezký zbytek dne. (21:37:06)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Ridera.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení měli převahu hosté, ale domácí je perfektní obrannou hrou nepustili do větší šance, až na Věntuse, který trefil tyčku. Uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:40
    Krzak netrefuje bránu od levého mantinelu.

64:08
    Bernovskému se nepovedla přihrávka, a tak Vítkovice musí začít z vlastní třetiny.

62:15
    Macháček sebral hostům puk a kombinují domácí.

Jakub Mikulík

Góly a asistencie: 2. Šulák (Čmiel), 8. Kalus (Raška), 11. Matěj (Krzak), 41. Krzak (Homola, Matěj), 48. Peterek (Raška, Kalus) – 7. Ivan (Beránek), 19. Mrva (Lewandowski, Konečný), 40. Mrva (Konečný), 46. Konečný (Lewandowski, Vacula), 53. Krška (Beránek), rozh. náj. Fridrich