FK Železiarne Podbrezová
0:2 (0:2)
FC Spartak Trnava
Piatok 16.11.2018, 15:00Slovenský pohár - Slovnaft cup • 6. kolo

Spartak Trnava rozhodol o svojom postupe do štvrťfinále Slovanft Cupu už v prvom polčase, kedy strelil oba góly. Presadil sa Grendel, po ňom Yilmaz. Podbrezovej sa odpovedať nepodarilo, navyše od 51. minúty dohrávala o jedného hráča menej a proti rozbehnutej Trnave to mala ťažké.

Ďakujem za pozornosť, užite si piatkový večer. (16:49:28)

90+2

90+2
    Ešte jeden trnavský útok a už sa bude pískať koniec.

90+1
    Útok Podbrezovej zastavuje čiarový rozhodca, ktorý videl postavenie mimo hry.

90
    Nadstavený čas: 2 min.

90
    Podbrezová sa v záverečných minútach stretnutia snaží aspoň o strelenie čestného gólu, získala aj štandardku. Odkopávať sa bude od Chudého brány.

88
    Trnavčania sa až teraz dopustili prvého ofsajdu v zápase.

88
    Trnava je lepšia aj v držaní lopty a aj teraz v závere zápasu útočí častejšie ako jej súper.

86
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Malecki, prichádza Miesenboeck.

86
    Trnavská akcia zakončená strelou mimo priestoru troch žrdí.

85
    Hra sa teraz prelieva zo strany na stranu, o osude zápasu je už zrejme rozhodnuté.

84
    Trnavčania sa dostali k pokutovému územiu, odkiaľ aj vyslali strelu, no Drobnjak zasahovať nemusel.

82
    Tieto momenty patria hráčom Podbezovej, ktorí dokázali dlhšie podržať loptu na súperovej polovici, dostali sa do blízkosti brány, no tú, žiaľ pre nich, netrafili.

81
    Trnava vhadzuje na vlastnej polovici, zdá sa, že postup do štvrťfinále si už postráži.

79
    V krátkom slede ďalší potrestaný hráč hostí, je ním Davit Skhirtladze. Na žlté karty je to v tejto chvíli vyrovnané – 3:3.

78
    Domáci futbalisti nebezpečne zaútočili, Chudý však napokon zasahovať nemusel a odkopáva od svojej brány.