Třebíč – Přerov 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 3:6 (kon.)
Litoměřice – Slavia 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 5:0 (kon.) | Havířov – Prostějov 2:3 (kon.)
Kladno – Kadaň 3:4 (kon.)
HC Frýdek-Místek
3:6 (2:3, 1:1, 0:2)
HC Dukla Jihlava
cz Pondelok 19.11.2018, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance Liga (CZ) • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:12:58)

Je konec. Jihlava dnes v hale Polárka vyhrála zaslouženě 6:3 a Frýdek-Místek po pěti zápasech tentokrát nebere ani bod.
    Začátek zápasu patřil naprosto jasně hostům a ve 4. minutě je poslal do vedení Jiránek. Domácí snad ještě zůstali v šatně, jelikož o pět minut později zvýšil vedení Skořepa. Ve 14. minutě to pro domácí vypadalo hodně špatně, protože Dukla se dostal do tříbrankového vedení po gólu Anděla. V 18. minutě ovšem nakopl domácí tým Kofroň a o třináct vteřin později se prosadil také Machala.
    Druhá třetina se opět pomalu rozjížděla a toho využila i tentokrát Jihlava, která se dostala do dvoubrankového vedení po trefě Dostálka. V polovině hry byli ovšem vyloučen hráč na obou stranách a o minutu později toho využil Martynek. Posléze byla hra opět velmi vyrovnaná.
    Ve 43. minutě se prosadil Pekr a poslal Duklu do dvoubrankového vedení. Ve 47. minutě vedla Jihlava už 6:3, jelikož se trefil Havránek. Následně si Jihlava držela vysoký náskok.

59:31
    Jihlava drží puk na svých hokejkách.

59:01
    Následně se Frýdku-Místku podařilo vyhodit kotouč k bráně Brože.

58:36
    Werbik se dostal po levé straně, až ke střele, ale tu vyrazil Hamerlík.

58:16
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jan Rudovský – 2 min., faul loktem).

57:50
    Bartko zblokoval přihrávku z pravé strany, ale utkání se už pouze dohrává.

57:14
    Po boji u mantinelu v pásmu Jihlavy se ke kotouči dostali hosté.

56:35
    Brož musel být připraven proti střele domácího hráče a kotouč chytil do lapačky.

56:05
    Nyní se na ledové ploše přiostřilo, ale o vítězi je už pravděpodobně rozhodnuto.

55:43

55:00
    Rysi se pět minut před koncem dopustili zakázaného uvolnění.

54:36
    Přesilovka se domácím moc nedaří. Frýdek-Místek sice drží kotouč, ale není z toho nic velkého.

53:43
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Jiránek – 2 min., hákování).

53:02
    Hra poslední minuty upadla a Jihlava hraje to co potřebuje.

52:16
    Posléze už přišla rána domácího hráče, ale ta minula jihlavskou svatyni.

52:06
    Novotný na pravé straně nic velkého nevymyslel.

51:40
    Opět se Frýdek-Místek dostal ke střele, ale ta i tentokrát byla zblokována.

Michal Raška

Góly a asistencie: 18. Kofroň (Zahradníček), 18. Machala (Martynek), 31. Martynek (Machala) – 4. Jiránek (Harkabus, D. Váňa), 9. Skořepa (Anděl), 14. Anděl (Pekr), 25. Dostálek (J. Pohl, T. Havránek), 43. Pekr (Anděl), 47. T. Havránek

HC Frýdek-Místek: Hamerlík (L. Daneček) – Žovinec, Husák, Bartko, Zahradníček, Haman, Krisl – Kofroň, Hladonik, Rudovský – Martynek (C), Novotný, Machala – J. Kalus, Peterek, Raška – Klimša (A), Kuťák, Christov – Motloch.
    HC Dukla Jihlava: Brož (Lundström) – Štebih, J. Pohl, D. Váňa, Kajínek (A), Vála, Štindl, Mareš – Pekr, Skořepa (C), Anděl – Harkabus, Zeman, Jiránek (A) – Dostálek, Werbik, T. Havránek – Hrníčko, M. Hlinka, Osmík.

Rozhodca: Jakub Koziol, Pavel Obadal – Marek Bubela, Michal Zedník