Třebíč – Přerov 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 3:6 (kon.)
Litoměřice – Slavia 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 5:0 (kon.) | Havířov – Prostějov 2:3 (kon.)
Kladno – Kadaň 3:4 (kon.)
AZ Havířov
2:3 (2:2, 0:0, 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
cz Pondelok 19.11.2018, 18:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Chance Liga (CZ) • 25. kolo

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, napočtenou u dalších přenosů. (20:16:25)

Ve třetí třetině rozhodl o výhře Jestřábů 3:2 hodně šťastný gól Venkrbce 5 minut před koncem, a hosté si tak odvážejí z Havířova všechny tři body.

59:58
    Poslední střelu zápasu stihl vyslat Maruna, Neužil ji ale schoval do lapačky. Hosté jsou v plném počtu.

59:45
    Puk letí z prostějovského pásma těsně mimo havířovskou branku, tohle už ale hostům asi vadit nebude.

59:35
    Po střele Bednáře od modré zůstal kotouč na hranici hostujícího brankoviště, ale žádný domácí hráč se k dorážce nedostal.

59:15
    Domácí si berou oddechový čas.

59:15
    Procházkovo zakončení Neužil chytá.

59:00
    Bláha opouští svou branku, AZ hraje 6 na 4.

58:35
    AZ kombinuje v útočném pásmu.

58:10
    Hosté se osvobozují.

57:57
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Ladislav Havlík – 2 min., sekání).

57:57
    Gřeš se prokličkoval do šance, ale sám před Neužilem, i díky faulu Havlíka, neuspěl.

57:41
    AZ rozvíjí útočnou akci od své branky.

57:05
    Ofsajd AZetu.

56:12
    AZ se tlačí do útoku, do otevřené obrany se vydala dvojice Jestřábů – pálil Nouza, jehož střelu ale parádním zákrokem Bláha vyráží.
    55:16 Matouš VENKRBEC - 2:3

55:16
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Hosté jdou necelých pět minut před koncem třetí třetiny znavu do vedení. MATOUŠ VENKRBEC nahodil puk z pravé strany před havířovskou branku, kde si jej jeden z obránců srazil do branky. Asistence David Dvořáček a Jan Zdráhal.

55:01
    Ofsajd hostů.

Tomáš Vlček

Góly a asistencie: 3. O. Procházka (Cihlář, Macuh), 16. Maruna (Haas) – 6. Venkrbec (Dvořáček, D. Kolář), 12. Račuk (Žálčík, J. Zdráhal), 56. Venkrbec (Dvořáček, J. Zdráhal)

AZ Havířov: Bláha (Matoušek) – Matai, Chroboček, Mrowiec, Bořuta, Dudek, Rutar, Ševěček – Rehuš, F. Seman, R. Veselý – L. Bednář, Haas, Maruna (C) – Kotala, Pořízek, Gřeš – O. Procházka, Macuh, Cihlář.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Rašner, Mikliš, Havlík, D. Kolář, J. Zdráhal, Bažant – Karpov, Divíšek, Nouza – Starý, Račuk, Žálčík – L. Luňák, Venkrbec, Dvořáček – Matýs, Prokeš, Krejčiřík.

Rozhodca: Doležal, Cabák – Poruba, Rožánek

Diváci: 1.193