Bulharsko – Slovinsko 1:1 (kon.) | Cyprus – Nórsko 0:2 (kon.)
Bulharsko
1:1 (0:0)
Slovinsko
cz Pondelok 19.11.2018, 20:45 • Nacionalen Stadion Vasil Levski (Sofie) • Liga národov UEFA - Liga C • Skupina 3

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (22:43:22)

1. Norsko – 13 bodů (postup Liga B).
    2. Bulharsko – 11 bodů (zůstává v Lize C).
    3. Kypr – 5 bodů (sestup Liga D – tabulka třetích týmů)
    4. Slovinsko – 3 body (sestup Liga D).

Bulharsko – Slovinsko 1:1!

Ve druhém poločase jsme se přeci jen dočkali branek. Padlo po jedné do každé branky. Za domácí se prosadil po pár vteřinách na hřišti Galin Ivanov. Za Slovince se prosadil pár minut poté Miha Zajc.

90+4

90+3
    Ještě odmáván ofsajd domácímu Popovovi.
    90+2. Roman Bezljak mohl rozhodnout dnešní utkání

90+2
    Roman Bezljak utekl obraně Bulharska, ale svůj brejk brankou nezakončil! Skvělý zákrok předvedl brankář Petkov!

90+2
    Jaka Bijol (Slovinsko) si za sůj zákrok vysloužil žlutou kartu.

90+1
    Bulharsko chce rozhodnout! Ivelin Popov se snažil dorážet před brankou, opět se však vyznamenal brankář Beleč!
    90. Šance Kostadinova

90
    Kostadinov trefil svou ranou prostor branky u levé tyče, ale zároveň připraveného Beleče, jenž si připsal velmi povedený zákrok!

87
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Zajc, přichází Stulač.

87
    Petar Zanev se odhodlal k ráně z velké vzdálenosti, ta však minula branku Slovinců o pořádný kus.

85
    Zanev přetáhl centr z levé strany na pravou, kde zavíral hru Galin Ivanov, jenž poté poslal míč přesně do náruče brankáře Vida Beleče.

83
    Další faul si připsal domácí Božikov, který visel na Iličičovi jako ozdoba.

81
    Jakop Iličič si počkal na faul Bodurova ve středu hrací plochy. Vyrovnávací branka Slovinska ubrala zápasu na tempu a dramatičnosti.

80
    Volný přímý kop odvrátil bez větších potíží Skubič.

79
    Tentokrát se provinil Roman Bezljaka a Bulharsko si chystá volný přímý kop z velké vzdálenosti.