Česko
2:1 (2:0)
Švajčiarsko
cz Pondelok 19.11.2018, 18:00 • MFS Srbská, Brno • U20 Elite Tournament

Na Srbské je dobojováno. V průběhu druhého poločasu poslali oba trenéři postupně do hry většinu svých náhradníků. Tempo i vzhledem k poločasovému výsledku pochopitelně mírně opadlo. Oproti první části ubylo i gólových příležitostí. O čisté konto přišel Jedlička minutu před koncem, kdy jej po rohu překonal hlavičkující Zumberi. Český celek tedy poráží výběr Švýcarska 2:1 brankami Šašinky a Granečného. Na pátý pokus tak konečně slaví vítězství. (20:02:53)

90
    89. ZUMBERI - 2:1

89
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Zničehonic Švýcarsko snížilo. Po rohu se hlavou prosadil ZUMBERI.

88
    Obránce pražské Dukly gestem naznačuje přibíhajícím lékařům, že bude pokračovat ve hře.

87
    Souček zakopl balon do zámezí. Důvodem je svalový problém. Pfeifer mu přichází pomoci.

86
    Růsek se pokoušel vymodlit si faul na Schmiedovi. Rozhodčí mu ukázal, aby se zvedl z trávníku a pokračoval ve hře.

86
    Pfeferův centr zablokoval Kamberi.

85
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Havelka, přichází Krejčí.

82
    Osm minut do konce utkání. Česká dvacítka nikam nepospíchá. Tentokrát s vhazováním na vlastní polovině dlouze otálel Souček.
    79. Dobrý pokus domácích

79
    Přímý volný kop Češi rychle rozehráli. Přízemní centr prosvištěl napříč vápnem, kde jej nikdo z hráčů v bílém nedokázal nasměřovat do sítě!

78
    Hefti si při bránění Pfeifera počínal nedovoleně.

76
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Granečný, přichází Pfeifer.

76
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Šašinka, přichází Růsek.

75
    Po delším čase donutil Šašinka švýcarského brankáře zákroku.

72
    Před Sadílkem zakročil Schmied razantním odkopem.

69
    Brankář Jedlička se pokusil založit akci. Fantastickým výkopem dlouhým nějakých 70 metrů našel Sadílka. Ten si balon zpracoval, střela už mu ale tolik nesedla. Skóre tedy zůstává nezměněné.