Toronto – Columbus 4:2 (kon.) | NY Rangers – Dallas 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:5 (po pr.)
Montreal – Washington 4:5 (po pr.) | Ottawa – Florida 5:7 (kon.) | St. Louis – LA Kings 0:2 (kon.)
Nashville – Tampa Bay 3:2 (kon.) | Calgary – Vegas 7:2 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 3:6 (kon.)
Toronto Maple Leafs
4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
Columbus Blue Jackets
cz Utorok 20.11.2018, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:52:57)

Bodyčeky: 17:24

Je konec. Toronto dnes nakonec zvítězilo 4:2, ovšem po první třetině prohrávalo o dvě branky, ale dokázalo obrátit výsledek ve svůj prospěch.
    Začátek utkání patřil Torontu, které hned dvakrát nastřelilo konstrukci brány. Posléze už dominovali na hrací ploše hosté a v 15. minutě se dočkali branky, kterou vstřelil nejlepší střelec Blue Jackets Cam Atkinson. Hosté dál pokračovali v tlaku a v poslední minutě této třetiny rozveselil fanoušky Columbusu Pierre-Luc Dubois, který poslal svůj tým do dvoubrankového vedení.
    Domácí vstoupili do druhé dvacetiminutovky velice aktivně, ale nemohli překonat Bobrovského, což se ale nakonec povedlo ve 34. minutě Tyleru Ennisovi. Ve 36. minutě se dostal Josh Anderson do velké šance, když byl v samostatném úniku, ovšem ten neproměnil a o dvě minuty později bylo srovnáno, potom co se k dorážce dostal John Tavares.
    Stejně jako začátek druhé, tak i třetí třetiny byl jasně na straně domácích, kteří ale nedokázali dát gól a posléze se hra srovnala. Domácí ale spasil v 56. minutě Hyman, který vstřelil o tři minuty později pojišťovací gól do prázdné.
    Velká zajímavost je, že se dnes ani jednou nevylučovalo a hrál se tak naprosto čistý zápas.

59:51
    Málem to bylo 5:2, ovšem pokus domácího hráče z vlastního pásma skončil těsně vedle prázdné brány a je to pouze zakázané uvolnění!

59:37
    Následná střela z levé strany letěla jen vedle domácí brány.

Toronto právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! ZACH HYMAN se dostal k puku ve středním pásmu a místo unáhleného zakončení s ním jel až do brány, přičemž se ho snažil zastavit Seth Jones, ovšem to se mu nepovedlo! Asistence: Mitchell Marner, Ron Hainsey.

58:43
    Násedně se sice k puku dostali domácí hráči, ale nedokázali jej vyhodit.

58:29
    Blue Jackets drží puk v útočném pásmu.

58:14
    Hosté hrají bez brankáře!

58:06
    Nyní už se domácím podařilo vyhodit kotouč do středního pásma.

57:49
    Toronto dostalo na chvíli puk na své hole, ale následně o něj opět přišlo.

Michal Raška

Góly a asistencie: 34. Ennis (F. Gauthier, Hainsey), 38. Tavares (Marner, Kapanen), 56. Hyman (Rielly, Tavares), 59. Hyman (Marner, Hainsey) – 15. Atkinson (Dubois), 20. Dubois (Atkinson, Panarin)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Marner, Tavares (A), Hyman – Kapanen, Kadri, Marleau (A) – Co. Brown, P. Lindholm, A. Johnsson – Leivo, F. Gauthier, Ennis.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones (A), R. Murray, D. Savard, Nutivaara, Harrington, Werenski – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Duclair, Wennberg, Dubinsky – Hännikäinen, Riley Nash, Sedlák.

Rozhodca: Kevin Pollock, Gord Dwyer – Greg Devorski, Shandor Alphonso