Čína – Palestina 1:1 (kon.) | Južná Afrika – Paraguaj 1:1 (kon.) | Turecko – Ukrajina 0:0 (kon.)
Albánsko – Wales 1:0 (kon.) | Brazília – Kamerun 1:0 (kon.) | Taliansko – USA 1:0 (kon.)
Francúzsko – Uruguaj 1:0 (kon.)
Čína
1:1 (1:0)
Palestina
cz Utorok 20.11.2018, 13:00 • Wuyuan River Stadium • Medzinárodný prípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:00:20)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:2. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:11.

Je konec. V dnešním utkání se nám nakonec zrodila remíza 1:1.
    Už v 9. minutě se trefil domácí Feng Xiaoting, který zakončil hlavou k levé tyči. Čína má více ze hry a ve 41. minutě šla málem do dvoubrankového vedení, ovšem Rami Hamada předvedl skvělý zákrok.
    Do druhé půle vstoupila Palestina velice aktivně a v 62. minutě byla odměněna, když se prosadil Pinto, který zakončil k levé tyči. Následně už byla hra velice vyrovnaná a gól nepadl.

90+5

90+5
    Následný roh ovšem nic velkého nepřinesl.

90+4
    Posléze se ovšem dopředu dostala Čína, která získala rohový kop.

90+2
    Palestina nyní získala rohový kop z levé strany.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

88
    Pomalu to vypadá, že se dnes urodí remíza.

85
    Po centru z volného kopu se domácí hráč dostal do zakončení hlavou, ale přestřelil.

84
    Hosté se dopustili dalšího faulu a Čína tak má volný kop.

83
    Hostující hráč se dostal ke střele z dálky, ale ta letěla pouze vedle domácí svatyně.

81
    Palestina se sice dostala do vápna soupeře, ale tam z toho nic velkého nebylo a Čína tak už jde směrem dopředu.