Čína – Palestina 1:1 (kon.) | Južná Afrika – Paraguaj 1:1 (kon.) | Turecko – Ukrajina 0:0 (kon.)
Albánsko – Wales 1:0 (kon.) | Brazília – Kamerun 1:0 (kon.) | Taliansko – USA 1:0 (kon.)
Francúzsko – Uruguaj 1:0 (kon.)
Brazília
1:0 (1:0)
Kamerun
cz Utorok 20.11.2018, 20:30 • Stadium MK (Milton Keynes) • Medzinárodný prípravný zápas

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (22:32:58)

Fauly: 14:12.

Brazilci poráží v přípravném utkání Kamerun 1:0, a to díky brance Richarlisona v závěru prvního poločasu. Co může trápit Brazilce je zranění Neymara, který odstoupil již v osmé minutě. Svěřenci trenérů Seedorfa a Kluiverta mohli z dnešního utkání vybojovat alespoň remízu, ale v poslední nastavené minutě trefil hlavou tyč Zoua.

90+2
    90+2. Střídající Zoua nastřelil v závěru tyč

90+2
    Ve druhé nastavené minutě nakonec rozehrávali Kamerunci volný přímý kop z pravé strany a k hlavičce se dostal Zoua a rozezvučel pravou tyč brazilské branky!

90+2
    Střídající Zoua upadl na hranici šestnáctky, nicméně Michael Oliver přímý volný kop Kamerunu nedaroval.

90
    Hlavní sudí Oliver nastavuje utkání o 2 minuty.

89
    Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Ekambi, přichází Zoua.
    88. Dvojitá šance Brazílie brankou neskončila

88
    Úžasný Ondoa v brance Kamerunu! Tohle byly zákroky večera! Nejprve kryl střelu Allana z bezprostřední blízkosti a tutovou dorážku Richarlisona zlikvidoval neskutečným skokem!

88
    Douglas Costa nyní obešel hezky Bonga, ale další instancí byl Yaya a ten míč dokázal poslat alespoň na rohový kop.

86
    Ještě jedna šance Kanárků v dnešním utkání. Alex Sandro našel centrem od levé lajny Allana, jeho tvrdá rána z první se však zastavil o Ondou, který míč dokázal vyrazit.

85
    I Douglas Costa se pokusil o střelu, ale ta málem skončila až v autu. Nakonec bude odkopávat od své branky brankář Ondoa.

84
    Gabriel Jesus nastřelil svým pokusem z poza vápna pouze obránce a kapitána Kamerunu Bonga.

82
    Bassogog se dostal s míčem do vápna, ale jeho centr proletěl bez zásahů některého z jeho spoluhráčů malým vápnem Edersona.

80
    Douglas Costa několikrát naznačil střelu, ale pořád si míč potahoval za velkým vápnem, nakonec svou levačkou vypálil daleko od kamerunské branky.

79
    Kana odvrací další centr z kopačky Alexe Sandra. Kamerun tak stále drží celkem nadějný výsledek do závěru utkání.