Wolfsberger – Mattersburg 2:2 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Austria 1:2 (kon.) | Hartberg – Salzburg 0:4 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
2:2 (1:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Sobota 24.11.2018, 17:00 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakúska Bundesliga • 15. kolo

V druhém poločase jsme viděli hned tři branky. Nejprve se po začátku poločasu prosadil domácí Rnic. Poté srovnal 67 minutě Salomon a v samotném závěru se hosté dočkali vyrovnání v podobě gólu Grubera. Zápas to byl nahoru dolu a remíza se dá považovat za spravedlivý výsledek. To je ode mě vše, zase někdy na viděnou. (18:51:45)

90+4

90+4
    Míč odklizen pryč a utkání končí.

90+4
    Hraje se už nad rámec nastaveného času.

90+3
    Ještě jedna standardní situace pro domácí.

90+3
    Hosté u balónu, utkání se snaží v klidu dohrát.

90+2
    Rohový kop domácích vyboxoval gólman pryč.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+1
    Centr byl odklizen do bezpečí.

90
    Pozor máme tu nebezpečnou standardní situaci zhruba z dvaceti metrů pro domácí.

90
    Domácí stále na polovině soupeře.

88
    Domácí se snaží odpovědět na vyrovnávací gól. Zatím se jim to nedaří, střela zhruba z dvaceti metrů minula bránu tak o metr.

87
    Čeká nás velmi zajímavý konec utkání.
    86. Andreas GRUBER - 2:2

86
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Centr vypadl gólmanovi z rukou a odražený míč z první napálil do brány ANDREAS GRUBER!

85
    Roh si vyzkouší také hosté.

84
    Centr odhlavičkoval obránce jen k nohám domácího hráče, který míč ihned napálil. Bránu netrefil.