Augsburg – Frankfurt 1:3 (kon.) | Bayern – Düsseldorf 3:3 (kon.) | Hertha – Hoffenheim 3:3 (kon.)
Mainz – Dortmund 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Lipsko 1:0 (kon.) | Schalke – Norimberk 5:2 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:0 (0:0,0:0)
RB Lipsko
cz Sobota 24.11.2018, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Nemecká Bundesliga • 12. kolo

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek dne a budu se těšit u dalšího zápasu! (17:30:44)

Domácí si připisují velmi cenné 3 body do tabulky! V prvním poločase vše nasvědčovalo tomu, že dnes bude určovat tempo hry tým Lipska, což se změnilo po prvním poločase, který nám nabídl pouze dvě větší šance. Domácí vlítli do druhého poločasu, což se jim vyplatilo, protože v 50. minutě se míč odrazil k volnému Roussillonovi, který se nemýlil. Zbytek zápasu se odehrával spíše na polovině domácích, kteří ale nepouštěli Lipsko do žádných velkých šancí a dokázali tak dnešní zápas vyhrát.

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:13.

90+4
    Wolfsburg dokázal udržet balón daleko od své branky a rozhodčí náhle ukončuje utkání.

90+3
    Domácí fanoušci nyní skandují, konec se blíží.

90+1
    Domácí drží balón u rohového praporku soupeře a nikam s ním nespěchají.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

90
    Konaté si svým zákrokem vysloužil odpískání faulu, domácí s rozehrávkou nespěchají.

89
    Ilsanker teď zkoušel ránu z dálky, ale jeho pokus zamířil přesně doprostřed branky a brankář Casteels s ním tak neměl větší problém.

88
    Dnešní utkání sleduje 22832 diváků!

87
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Elvis Rexhbecaj, přichází Ohis Felix Uduokhai.

86
    K centru se nyní dostali i domácí, ale jejich pokus byl dost nepřesný. Míč má v rukavicích Gulácsi.

84
    Bruma nedokázal před vápnem najít ani jednoho ze svých spoluhráčů a domácí tak opět volí odkop pryč od branky.

83
    Hosté se dále snaží ohrozit branku Wolfsburgu, ale jejich pokusy jsou nepřesné, domácí odkopávají balón daleko od své branky.

82
    Žlutou kartu dostává hráč Wolfsburgu Rexhbecaj za nafilmovaný pád.

81
    Cunha hned ze začátku co přichází na hřiště posílá do vápna balón, který ale v klidu chytá do rukavic Casteels.

80
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Konrad Laimer, přichází Matheus Cunha.

78
    Nyní ale další faul, který má na svědomí Bruma a rozehrávat tak můžou v poklidu domácí.

78
    Fotbalisté Lipska neustále kombinují a vyčkávají na místo kudy by mohli dostat míč do vápna Wolfsburgu.