Sereď – Žilina 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Podbrezová 1:0 (kon.) | Senica – Michalovce 2:4 (kon.)
Trnava – Nitra 2:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Ružomberok 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Trenčín 0:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
0:0 (0:0)
AS Trenčín
Sobota 24.11.2018, 15:40 • MOL Aréna, Dunajská Streda • Niké liga • 16. kolo

S konštatovaním, že Dunajská Streda napriek takmer 70 minútam v početnej výhode len remizovala s AS Trenčín 0:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok soboty. Dočítania priatelia. (17:31:52)

90+3

90+3
    Ďalšia strela hostí, van Arnhem však tentoraz namieril vysoko nad bránku domáceho tímu.

90+2
    Ojedinelý útok hostí v druhom polčase, Sleegers však krížnou strelou okolo domáceho obrancu Jedličku neprekvapil.

90
    Máme za sebou riadny hrací čas, v druhom polčase sa budú nadstavovať minimálne tri minúty.

89
    Peter Hyballa ešte mohutne rozdáva pokyny svojim hráčom.

88
    Blíži sa nám záver zápasu, tlak domácich už je doslova zúfalý.

87
    Christopher Vida to skúsil strelou spoza šestnástky Trenčína, mieril však veľmi nepresne.

86
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Erick Davis, prichádza Stanislav Bilenkyi.

85
    Bayo to po centri z ľavej strany skúsil konečne hlavičkou, no ani tentoraz nemal šťastie.

84
    Stále sa však hrá na polovici Trenčína, Dunajská Streda sa zrejme nadýchla k mohutnému záverečnému náporu.

83
    Do šance sa rútil domáci Ľubomír Šatka, ktorý však ešte volil prihrávku na Vidu. Ten následne nemieril presne.

82
    Do rozohrávky domáceho tímu sa zapája aj brankár Martin Jedlička.

81
    Do konca druhého polčasu ostáva menej ako 10 minút, v Dunajskej Strede sme gól stále nevideli.

80
    Christián Herc sa znovu odhodlal k strele, tentoraz mu však lopta nesadla ideálne.

79
    Tlak DAC však posledné 2-3 minúty nie je až taký výrazný a preťažená obrana AS si tak môže na malú chvíľu vydýchnuť.

78
    Nuž, ako sa tak pozerám na Petra Hyballu na lavičke domácich, tak najradšej by si asi obliekol dres DAC a dal gól Trenčínu sám. Vzhľadom na jeho emócie tiež dúfam, že domáci lekár má po ruke defibrilátor, pretože kouč domácich je určite niekde v blízkosti infarktu.

77
    Bayo faulovaný v strede poľa, domácim sa kráti čas na prelomenie obrany Trenčína.

76
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Milan Corryn, prichádza Jakub Paur.