AC Miláno – Parma 2:1 (kon.) | Frosinone – Cagliari 1:1 (kon.) | Sassuolo – Udinese 0:0 (kon.)
Turín – CFC Janov 2:1 (kon.) | Chievo – Lazio 1:1 (kon.) | AS Rím – Inter 2:2 (kon.)
FC Turín
2:1 (2:1)
CFC Janov
cz Nedeľa 02.12.2018, 15:00 • Olimpico, Turín • Talianska Seria A • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:01:00)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 9:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 14:21.

Je konec. Turín nakonec zvítězil 2:1 a připisuje si tři body. Začátek utkání se rozjížděl pozvolna, ale ve 27. minutě byl vyloučen hostující hráč Rômulo, který dostal druhou žlutou kartu a oslabil tak svůj tým. Ovšem ve 36. minutě se překvapivě dostali do vedení právě hosté, potom co se domácí obrana dopustila chyby a Christian Kouamé měl snadné zakončení. Už to vypadalo, že první půle skončí lépe pro Janov, ale ve 45+2. minutě vypálil parádní ránu k pravé tyči Cristian Ansaldi a srovnal stav. O minutu později se Sandro dopustil faulu ve svém vápně a k pokutovému kopu se postavil Andrea Belotti, který jej proměnil a otočil tak vývoj utkání! Neskutečný konec první půle. Ve druhém poločase si domácí vytvořili několik šancí, ale Ionut Radu už za sebe míč nepustil.

90+4

90+3
    Nyní byl Andrea Belotti zfaulován na pravé straně a už to vypadá, že Turín si dnes tři body pohlídá.

90+3
    Zaza se dostal ke střele, která tentokrát mířila na bránu, ale tam byl připraven Ionut Radu.

90+2
    A opět skončila střela domácího hráče pouze vedle brány.

90+1
    Centr z kopačky hostujícího hráče skončil jen v moci brankáře Salvatore Siriga.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Ionut Radu včas vyběhl proti Zazovi a ani tentokrát Turín nezvyšuje své vedení v dnešním utkání.

88
    Simone Zaza to tentokrát vrátil protihráči a také uviděl žlutou kartu.

86
    Bessa poslal soupeře k zemi a uviděl tak kartu žluté barvy.

85
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Vittorio Parigini.

84
    Turín má konec zápasu pod kontrolou, ale i tato rána letěla vedle svatyně soupeře.

83
    Daniele Baselli se dostal ke střele, ale ta letěla jen vedle pravé tyče hostující svatyně.

82
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Oscar Hiljemark, přichází Gianluca Lapadula.
    80. Ani tato šance Turína gólem neskončila.

80
    A další velká šance Turína! Po centru z pravé strany se dostal ke hlavičce Andrea Belotti, ale jeho pokus skvěle vyrazil Ionut Radu a posléze skončila dorážka domácího hráče v boční síti!

79
    Tohle byla dobrá šance domácích, ale střela útočníka domácího celku skončila zblokována.