St. Louis – Edmonton 2:3 (1:2 po s.n.) | Anaheim – Chicago 4:2 (kon.) | San Jose – Carolina 5:1 (kon.)
San Jose Sharks
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
Carolina Hurricanes
cz Štvrtok 06.12.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

59:50
    Brenden Dillon byl v závěru utkání vyloučen za faul loktem, na výhře San Jose už to ale nic nezmění.

47:50
    Brock McGinn fauloval ihned po vhazování v obranném pásmu a dostal dvě minuty za podržení. Souběžně s ním byl ale vyloučen Marcus Sörensen za nedovolené bránění. Dvě minuty se bude hrát ve hře 4 na 4.

37:25
    Evander Kane byl v závěru druhé třetiny podruhé vyloučen, tentokrát za podržení. Přesilová hra pro hosty.

31:38
    Evander Kane byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Carolina si po reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase.

09:14
    Phillip Di Giuseppe fauloval na obranné modré čáře a byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

00:19
    Jordan Staal vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a San Jose si zahraje v úvodu přesilovou hru, která přichází na řadu po pouhých 11 sekundách.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 4. Goodrow (Labanc, M. Karlsson), 11. Hertl (Labanc, Couture), 29. Meier (R. Šimek, J. Thornton), 36. Pavelski (Meier, J. Thornton), 56. Sörensen (Meier, J. Thornton) – 39. Wallmark (D. Hamilton, Slavin)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – R. Šimek, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – E. Kane, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture (A), Meier – Sörensen, J. Thornton (A), Labanc – Goodrow, Suomela, M. Karlsson.
    Carolina Hurricanes: McElhinney (Mrázek) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk (A), T. van Riemsdyk, Pesce – Aho, J. Staal (A), T. Teräväinen – B. McGinn, V. Rask, Williams (C) – Svečnikov, Wallmark, Martinook – Foegele, C. Bishop, Di Giuseppe.

Rozhodca: Gord Dwyer, Garrett Rank. Čároví: Steve Miller, Matt MacPherson

Diváci: 17119