individuální závod mužů, 20 km, Pokljuka | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) | | | Individuálne preteky žien, 15 km, Pokljuka | Víťazka: Julija Džimová (UKR) (kon.) |
Nominační tisková konference - Channel One Cup | (kon.) |
koniec udalosti
SP - individuálne preteky žien, 15 km, Pokljuka
Víťazka: Julija Džimová (UKR)
(2. Monika Hojniszová (POL), 3. Markéta Davidová (CZE))
Viktor Kalinács
Štartová listina:
1. Rosanna Crawfordová (CAN)
2. Katharina Innerhoferová (AUT)
3. Susan Dunkleeová (USA)
4. Veronika Vítková (CZE)
5. Dorothea Wiererová (ITA)
6. Linn Perssonová (SWE)
7. Julia Simonová (FRA)
8. Iryna Krjuková (BLR)
9. Federica Sanfilippová (ITA)
10. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
11. Karolin Horchlerová (GER)
12. Elisa Gasparinová (SUI)
13. Eva Puskarčíková (CZE)
14. Anastasia Kuzminová (SVK)
15. Uljana Kajševová (RUS)
16. Sari Maedaová (JPN)
17. Lisa Vittozziová (ITA)
18. Franziska Preussová (GER)
19. Anastasija Merkušinová (UKR)
20. Franziska Hildebrandová (GER)
21. Vanessa Hinzová (GER)
22. Vita Semerenková (UKR)
23. Denise Herrmannová (GER)
24. Anna Frolinová (KOR)
25. Lena Häckiová (SUI)
26. Clare Eganová (USA)
27. Synnøve Solemdalová (NOR)
28. Jessica Jislová (CZE)
29. Célia Aymonierová (FRA)
30. Hanna Öbergová (SWE)
31. Magdalena Gwizdońová (POL)
32. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
33. Fujuko Tačizakiová (JPN)
34. Mari Ederová (FIN)
35. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
36. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
37. Baiba Bendiková (LAT)
38. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
39. Paulina Fialková (SVK)
40. Nicole Gontierová (ITA)
41. Mona Brorssonová (SWE)
42. Dzinara Alimbekavová (BLR)
43. Natalja Kočerginová (LTU)
44. Emily Dreissigackerová (USA)
45. Ivona Fialková (SVK)
46. Grete Gaimová (EST)
47. Monika Hojniszová (POL)
48. Julia Schwaigerová (AUT)
49. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
50. Megan Tandyová (CAN)
51. Alexia Runggaldierová (ITA)
52.Lea Einfaltová (SLO)
53. Hanna Solaová (BLR)
54. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
55. Irina Starychová (RUS)
56. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
57. Emilija Jordanovová (BUL)
58. Emma Nilssonová (SWE)
59. Venla Lehtonenová (FIN)
60. Julija Žuravoková (UKR)
61. Jevgenija Pavlovová (RUS)
62. Regina Ojaová (EST)
63. Ťia-lin Tchang (CHN)
64. Victoria Padialová Hernándezová (ESP)
65. Aita Gasparinová (SUI)
66. Kinga Zbylutová (POL)
67. Enora Latuilliereová (FRA)
68. Megan Bankesová (CAN)
69. Darja Jurkevičová (BLR)
70. Jurie Tanakaová (JPN)
71. Či-hi Mun (KOR)
72. Markéta Davidová (CZE)
73. Desislava Stojanovová (BUL)
74. Nadine Horchlerová (GER)
75. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
76. Alla Gilenková (MDA)
77. Eun-džung Ko (KOR)
78. Ljudmila Achatovová (KAZ)
79. Anaïs Chevalierová (FRA)
80. Anna Magnussonová (SWE)
81. Asuka Hačisuková (JPN)
82. Polona Klemenčičová (SLO)
83. Jenny Fellmanová (FIN)
84. Nadia Moserová (CAN)
85. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
86. Jen Čang (CHN)
87. Olena Pidhrušná (UKR)
88. Irina Kručinkinovová (BEL)
89. Margarita Vasiljevová (RUS)
90. Kamila Żuková (POL)
91. Dunja Zdoucová (AUT)
92. Anais Bescondová (FRA)
93. Daniela Kadevová (BUL)
94. Julija Džimová (UKR)
95. Terezia Poliaková (SVK)
96. Urška Pojeová (SLO)
97. Valeria Vasněcovová (RUS)
98. Anna Weidelová (GER)
99. Emilie Ägheimo Kalkenbergová (NOR)
100. Tuuli Tomingasová (EST)
101. Justine Braisazová (FRA)
102. Lucie Charvátová (CZE)
1. Rosanna Crawfordová (CAN)
2. Katharina Innerhoferová (AUT)
3. Susan Dunkleeová (USA)
4. Veronika Vítková (CZE)
5. Dorothea Wiererová (ITA)
6. Linn Perssonová (SWE)
7. Julia Simonová (FRA)
8. Iryna Krjuková (BLR)
9. Federica Sanfilippová (ITA)
10. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
11. Karolin Horchlerová (GER)
12. Elisa Gasparinová (SUI)
13. Eva Puskarčíková (CZE)
14. Anastasia Kuzminová (SVK)
15. Uljana Kajševová (RUS)
16. Sari Maedaová (JPN)
17. Lisa Vittozziová (ITA)
18. Franziska Preussová (GER)
19. Anastasija Merkušinová (UKR)
20. Franziska Hildebrandová (GER)
21. Vanessa Hinzová (GER)
22. Vita Semerenková (UKR)
23. Denise Herrmannová (GER)
24. Anna Frolinová (KOR)
25. Lena Häckiová (SUI)
26. Clare Eganová (USA)
27. Synnøve Solemdalová (NOR)
28. Jessica Jislová (CZE)
29. Célia Aymonierová (FRA)
30. Hanna Öbergová (SWE)
31. Magdalena Gwizdońová (POL)
32. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
33. Fujuko Tačizakiová (JPN)
34. Mari Ederová (FIN)
35. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
36. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
37. Baiba Bendiková (LAT)
38. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
39. Paulina Fialková (SVK)
40. Nicole Gontierová (ITA)
41. Mona Brorssonová (SWE)
42. Dzinara Alimbekavová (BLR)
43. Natalja Kočerginová (LTU)
44. Emily Dreissigackerová (USA)
45. Ivona Fialková (SVK)
46. Grete Gaimová (EST)
47. Monika Hojniszová (POL)
48. Julia Schwaigerová (AUT)
49. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
50. Megan Tandyová (CAN)
51. Alexia Runggaldierová (ITA)
52.Lea Einfaltová (SLO)
53. Hanna Solaová (BLR)
54. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
55. Irina Starychová (RUS)
56. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
57. Emilija Jordanovová (BUL)
58. Emma Nilssonová (SWE)
59. Venla Lehtonenová (FIN)
60. Julija Žuravoková (UKR)
61. Jevgenija Pavlovová (RUS)
62. Regina Ojaová (EST)
63. Ťia-lin Tchang (CHN)
64. Victoria Padialová Hernándezová (ESP)
65. Aita Gasparinová (SUI)
66. Kinga Zbylutová (POL)
67. Enora Latuilliereová (FRA)
68. Megan Bankesová (CAN)
69. Darja Jurkevičová (BLR)
70. Jurie Tanakaová (JPN)
71. Či-hi Mun (KOR)
72. Markéta Davidová (CZE)
73. Desislava Stojanovová (BUL)
74. Nadine Horchlerová (GER)
75. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
76. Alla Gilenková (MDA)
77. Eun-džung Ko (KOR)
78. Ljudmila Achatovová (KAZ)
79. Anaïs Chevalierová (FRA)
80. Anna Magnussonová (SWE)
81. Asuka Hačisuková (JPN)
82. Polona Klemenčičová (SLO)
83. Jenny Fellmanová (FIN)
84. Nadia Moserová (CAN)
85. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
86. Jen Čang (CHN)
87. Olena Pidhrušná (UKR)
88. Irina Kručinkinovová (BEL)
89. Margarita Vasiljevová (RUS)
90. Kamila Żuková (POL)
91. Dunja Zdoucová (AUT)
92. Anais Bescondová (FRA)
93. Daniela Kadevová (BUL)
94. Julija Džimová (UKR)
95. Terezia Poliaková (SVK)
96. Urška Pojeová (SLO)
97. Valeria Vasněcovová (RUS)
98. Anna Weidelová (GER)
99. Emilie Ägheimo Kalkenbergová (NOR)
100. Tuuli Tomingasová (EST)
101. Justine Braisazová (FRA)
102. Lucie Charvátová (CZE)
Anastasia Kuzminová už tradične chybovala pri posledných výstreloch. Tri minely, manko minúty a štyridsiatich ôsmich sekúnd. V cieli to stačí na 25. pozíciu.
Ivona Fialková sa taktiež nemusí hanbiť za svoj výkon. Za skúsenejšou Kuzminovou zaostala len o dve priečky, netrafila dva terče a celkovo stratila dve minúty a päť sekúnd.
Bez bodu zostala len posledná Slovenka. Ňou je Terézia Poliaková. Jeden zo slabších behov dňa, tri chyby, priečka číslo 76 a manko takmer šiestich minút.
Čo je však podstatnejšie, s jedinou chybou ukončila streľbu Monika Hojniszová a mieri do čela!