Toronto – Detroit 4:5 (po pr.) | Philadelphia – Columbus 3:4 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 6:2 (kon.)
Florida – Colorado 2:5 (kon.) | Ottawa – Montreal 2:5 (kon.) | Tampa Bay – Boston 3:2 (kon.)
Calgary – Minnesota 2:0 (kon.) | Arizona – Washington 2:4 (kon.) | Vancouver – Nashville 5:3 (kon.)
Vegas – Chicago 4:3 (kon.) | LA Kings – NJ Devils 3:6 (kon.)

David Kämpf (CHI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 13:07

Ve velmi dramatickém zápase vyhrává domácí Vegas 4:3 a podobně jako proti Capitals i dnes proti Chicagu rozhodlo o své výhře ve třetí třetině. Rozhodující branku vstřelil v čase 48:07 Alex Tuch.

59:45
    Domácí celek se musí bránit.

59:10
    Jeden z domácích zkoušel trefit prázdnou branku, trefil štangli.

58:53
    Cody Eakin nedokázal odehrát kotouč z obranného pásma.

58:32
    Ránu od modré čáry, kterou vyslal Saad vytěsnil domácí brankář nad.

58:18
    Vhazovat se bude před brankou Vegas. Hostující celek vyhrál kotouč.

57:05
    Kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

56:07
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek zde v T-Mobile Areně vede o jednu branku.

55:35
    Komerční přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:02
    Reilly Smith mohl domácím dopřát dvoubrankové vedení, jenže jeho rána byla nepřesná. Možná ještě zasáhl Corey Crawford.

53:33
    Pierre-Édouard Bellemare se svými spoluhráči kombinuje v útočném pásmu.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 2. R. Smith (Pacioretty, Marchessault), 9. Engelland (W. Karlsson, R. Smith), 48. Marchessault (R. Smith, Theodore), 49. Tuch (Pacioretty) – 24. J. Toews (Kämpf, Keith), 37. D. Strome (P. Kane), 48. Anisimov

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Holden, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Eakin, Tuch – Nosek, O. Lindberg, Carpenter – Carrier, Bellemare, Reaves.
    Chicago Blackhawks: C. Ward (Crawford) – Keith, Jokiharju, Manning, Seabrook, E. Gustafsson, Rutta – Saad, J. Toews, Perlini – Hayden, Anisimov, P. Kane – Martinsen, D. Strome, DeBrincat – Krüger, Kämpf, Kahun.

Rozhodca: Dwyer, McIsaac – MacPherson, Heyer

Diváci: 18 494