Sittard – Alkmaar 0:3 (kon.) | Eindhoven – Excelsior 6:0 (kon.)
Fortuna Sittard
0:3 (0:1)
AZ Alkmaar
cz Piatok 07.12.2018, 18:30 • Fortuna Sittard Stadion • Holandská Eredivisie • 15. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:21:59)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:11.

Je konec. Alkmaar dnes vyhrál na půdě Sittardu jasně a zaslouženě 3:0
    Už ve 12. minutě se postaral o změnu skóre Mats Seuntjens. Posléze byla hra velice vyrovnaná, ale ani jedno mužstvo už branku v první půli nevstřelilo.
    V 52. minutě mohli domácí srovnat, ale Bizot podržel svůj tým. A v 63. minutě přišla první skvělá rána z nohy Idrisse, který tak poslal Alkmaar do dvoubrankového vedení. V 80. minutě rovněž předvedl parádní trefu Guus Til.

90+4

90+2
    Nyní přišel faul ve středu hrací plochy z domácí strany a Alkmaar si tak hlídá konec utkání.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Tentokrát přišla šance Sittardu, ale hlavička Lisandro Semeda skončila jen v moci gólmana Marco Bizota.

89
    Lazaros Lamprou šel k zemi, ale může být rád, že neviděl druhou žlutou kartu za simulování.

88
    Utkání už se spíše dohrává, jelikož o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto.

86
    Nyní přišel faul hostů a Fortuna tak má volný kop z levé strany.

85
    Sittard se sice snaží něco vymyslet, ale na dnešního favorita z Alkmaaru nemá nárok.

83
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Fredrik Midtsjö, přichází Ricardo van Rhijn.

82
    Střídání v týmu Fortuna Sittard: ze hřiště odchází Ahmed El Messaoudi, přichází Lars Hutten.

81
    Domácí si vytvořili dobrou šanci, ale následná střela byla zblokována.
    80. Guus TIL - 0:3

80
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Je hotovo po nádherné střele a Alkmaar tak jde do vedení 3:0! GUUS TIL to zkusil z dálky a jeho pokus letěl přesně do levé šibenice a brankář Alexei Koșelev tak byl naprosto bez šance. Asistence: Midtsjö.