Jekaterinburg – Chabarovsk 5:4 (po pr.) | Čerepovec – Red Star Kunlun 2:1 (po pr.) | Jaroslavľ – Helsinki 0:3 (kon.)
Riga – Ufa 2:4 (kon.)
Severstaľ Čerepovec
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Kunlun
cz Piatok 07.12.2018, 17:30 • Ice Palace • KHL

Domácí celek se v první třetině dostal do vedení, v samotném závěru třetí třetiny dokázal hostující Klunlun vyrovnat. Bleskově po začátku prodloužení rozhodl Vladislav Kodola. (20:08:03)

Čerepovec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, bonusový bod vyhrává domácí celek. Kotouč dostal za brankovou čáru povedenou ránou z předbrankového prostoru VLADISLAV KODOLA. Hostující brankář nedokázal zasáhnout. Asistence: Daniil Vovčenko.

60:01
    Sledujeme prodloužení.

60:01

Za stavu 1:1 skončila třetí třetina. Hostující celek dokázal ve třetí třetině v samotném závěru zápasu vyrovnat, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:45
    Stav zápasu je vyrovnaný, a tak pravděpodobně uvidíme prodloužení.
    58:00 Brandon YIP - 1:1

58:00
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Domácí celek dostal kotouč do branky, sudí ale branku neuznali. Hrálo se tak dál a z následné protiakce se povedenou ránou prosadil BRANDON YIP. Asistence: Olli Palola.

54:35
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí hráči mají stále k dispozici jednobrankový náskok.

54:09
    Alexandr Lazušin kryje kotouč, zakončoval z otočky Jevgenij Lapenkov.

53:40
    Další rána od modré čáry byla z hokejky domácího hráče nepřesná.

53:04
    Ivan Zacharčuk to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl před brankou zblokovaný.

52:40
    Severstal má k dispozici přesilovku, dostal se do útočného pásma, kde kombinuje.

52:25
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Oskars Bartulis – 2 min., podrážení).

51:10
    Wojtek Wolski pálil z křídla, jeho projektil kryje Dominik Furch. Hra je tak přerušená. Český brankář ukryl kotouč do rukavice.

50:40
    Hra je nyní přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, rozehrává Kunlun od své branky.

49:50
    Dominik Furch nemusel zasahovat nemusel, rána skončila mimo branku.

49:14
    Sledujeme rychlý hokej, do zakončení se dostal jeden z hostujících hráčů. Taylor Beck byl na malý moment volný před brankou. Jeho rána však minula cíl.

48:15
    Daniil Vovčenko natlačil kotouč před branku, a proto musel Alexandr Lazušin zasahovat.

47:50
    Ani jeden celek se momentálně nemůže propracovat do střeleckých pozic.

46:43
    Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, jeho projektil kryje brankář.

46:04
    Obrázek hry je stále stejný. Domácí celek vede o jednu branku, ale hostující celek hraje aktivně a útočí.

45:17
    Red Star se usadil v útočném pásmu, z bezprostřední blízkosti pálil Greg Squires.. Jeho rána končí mimo.

45:02
    Píská se icing, vhazovat se bude před domácí brankou.

44:03
    Alexej Michnov pálil z dobré pozice, ale jeho rána byla zblokovaná. Následnou rychlou domácí akci přerušila nepřesná komerční přestávka.

42:57
    Wojtek Wolski pálil od modré čáry, jeho rána byla vyražená brankářem, a pak už dobře zapracovala obrana.

42:27
    Přesilovku hraje Kunlun.

42:03
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexej Michnov – 2 min., příliš mnoho hráčů).

41:18
    Vhazovalo se ve středním pásmu, domácí vyhráli puk, ale bleskově o něj přišli.

40:24
    Do třetí třetiny vstupuje domácí celek s jednobrankovým náskokem.

40:01

40:00

39:50
    Už se nic nestane.

39:24
    Kunlun kombinuje v útočném pásmu. Greg Squires pálil z první, jeho projektil byl zblokovaný do ochranné sítě.

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:31
    Sergej Monachov stál mezi kruhy, dostal se do zakončení. Jeho projektil byl zblokovaný.

38:05
    Dominik Furch dobře viděl na střelu obránce, a tak dokázal zasáhnout. Ville Lajunen to nemyslel špatně, ale na brankáře si nepřišel.

36:47
    Red Star rozehrává od své branky, Justin Fontain se dostal do zakončení, a tak musel zasahovat český brankář ve službách Severstalu zasahovat.

36:20
    Brandon Yip pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje Dominik Furch.

36:01
    Hra je přerušená pro postavení mimo hru.

35:56
    Oskars Bartulis pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil Dominik Furch.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.

34:01
    Taylor Beck nevybojoval kotouč v útočném pásmu, a tak mohou hrát hokejisté Čerepovce.

33:10
    Maxim Minejev udržel kotouč v útočném pásmu, jeden z jeho spoluhráčů pálil nepřesně.

32:40
    Bez výraznějších šancí se hra přelévá ze strany na stranu. 18:14, tak vypadá statistika střel na branku.

32:00
    Komerční přestávka, proběhne blesková úprava ledové plochy, a tak bude zápas pokračovat.

30:54
    Kunlun se usadil v útočném pásmu, Blake Parlett byl připravený na střelu. Ráno spoluhráče zkoušel tečovat nepřesně Greg Squires.

30:11
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí celek stále vede o jednu branku.

28:22
    Veli-Matti Savinainen si sjel před branku, dostal přihrávku a jeho ránu velmi dobře vyrazil brankář Dominik Furch.

27:50
    Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.

26:30
    Po šesti a půl minutách hry ve druhé třetině je hraj přerušena. Komerční přestávka. Vhazovat se bude v útočném pásmu Kunlunu.

25:40
    Justin Fontain pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Dominik Furch.

24:40
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže propracovat.

23:33
    Kunlun rozehrává od své branky, Luke Lockhart se dostal do útočného pásma, jeho rána byla následně zblokovaná.

22:11
    Severstal početní výhodu proměnit nedokázal. Kunlun už hraje v plném počtu.

21:27
    Kunlun i při vlastním oslabení zkoušel zahrozit. Jeden z obránců zakončoval nepřesně.

20:51
    Přesilovku hraje domácí celek, Maxim Minejev to zkoušel od modré čáry, jeho byla zblokovaná.

20:01

20:00

20:00
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Wojtek Wolski – 2 min., příliš mnoho hráčů).

19:40
    Už se pravděpodobně nic nestane.

18:48
    Čínský klub se dostal do útočného pásma. Greg Squires tečoval kotouč před brankou, ale neuspěl.

18:00
    Oznámeny byly poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:27
    Hostující celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden tým se nemůže dostat do výraznějších šancí.

16:03
    Ruslan Karlin rozehrává od své branky, ale rozehrávku zachytil hostující celek.

15:13
    Kunlun se nyní dostal do útočného pásma, kde kombinuje.

14:47
    Daniil Vovčenko se propracoval do střelecké pozice, jeho akci však přerušil hvizd rozhodčího.
    13:25 Vadim KUDAKO - 1:0

13:25
    Domácí celek je za svou aktivitu oceněný vedoucí brankou. Geraskin přihrával před branku, kde byl VADIM KUDAKO. Ten dostal přihrávku a povedenou ránou poslal Severstal do vedení. Asistence: Igor Geraskin a Daniil Vovčenko.

12:21
    Matěj Stránský zakončoval bekhendovou stranou hole, jeho ránu kryje Alexandr Lazušin.

12:04
    Po komerční přestávce zápas pokračuje dál. Sledujeme aktivní hru domácích.

10:37
    Sledujeme klidnější pasáž hry.

09:37
    Alexandr Lazušin musí být pozorný, vhazovat se po icingu bude před jeho brankou.

08:52
    Ilja Chochlov rozehrává od své branky, jeho spoluhráči šli střídat, a tak musel akci pozdržet.

08:24
    Alexandr Lazušin byl pozorný a dokázal si poradit se střelou soupeře.

08:07
    Arturs Kulda to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla nepřesná.

06:36
    Red Star hraje aktivně, stačí se do zakončení, ale domácí obrana je zodpovědně.

06:15
    Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středím pásmu.

05:50
    Daniil Vovčenko byl atakvovaný soupeřem v útočném pásmu, puk ale proti soupeři udržel.

05:30
    Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí k vidění není.

04:26
    Igor Geraskin se tentokrát po bleskové akci dostal do útočného pásma a bekhendový blafák nedotáhl.

04:00
    Igor Geraskin se propracovald do střelecké pozice, ale neuspěl

02:40
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

02:07
    Matěj Stránský prohrál souboj ve středním pásmu, a tak se Kunlun dostal do útočného pásma.

00:45
    Arturs Kulda se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho střelu kryje brankář.

00:10
    V poklidném tempu zápas začíná.

00:01

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Severstal Čerepovec a Red Star Kunlun.

Severstal Čerepovec je v tabulce Západní konference na posledním místě s dvaadvaceti body. Odehrál 36 zápasů s bilancí 6-3-4-23 a skóre má 54:108. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Tým porazil Nižněkamsk 3:2. Nestačil na Dynamo Moskva 1:2, Barys Astanu 3:5, Spartak Moskvu 0:3, Kazaň 2:4.

Red Star Kunlun je v tabulce Východní konference na osmé pozici. Čínský klub má bilanci 13-1-6-13 a odehrál 33 zápasů. Skóre má 76:90 a vybojoval 34 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si se Soči 3:0 a Novosibirskem 4:2. Nestačil na Novosibirsk 5:6 po nájezdech, Jaroslavl 1:2 po nájezdech a v základní hrací době na Dynamo Moskvu 3:4.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 14. Kudako (Geraskin, Vovčenko), 61. Kodola (Vovčenko) – 58. Yip (Palola)

Severstaľ Čerepovec: Furch (Artamkin) – Lekomcev, Kornejev, Minejev, Chochlov, Kudako, Kulda, Syčuškin – Trubačov, Vovčenko, Geraskin – Kodola, Michnov, Monachov – I. Zacharčuk, Jašin, Rybin – Stránský, Karlin, J. Bodrov – Lapenkov.
    Kunlun: Lazušin (Karhunen) – V. Lajunen, Bartley, Parlett, Järvinen, Vitásek, Bartulis – Wolski, Savinainen, Beck – Palola, Fontain, Mertl – Yip, Latta, Lundh – Jaw, Lockhart, Squires.