Genk – Kortrijk 1:1 (kon.) | Mouscron – Waregem 0:0 (kon.) | Oostende – Lokeren 1:0 (kon.)
Sint-Truiden – Liége 1:1 (kon.)
KV Oostende
1:0 (0:0)
Sporting Lokeren
cz Sobota 08.12.2018, 20:00 • Versluys Arena, Ostende • Belgická Jupiler Pro League • 18. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:12:49)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 0:6. Rohy: 1:4.

Je dobojováno! Utkání dnes potvrdilo, že proti sobě bojují dva týmy ze spodních pater tabulky. Zápas nám nabídl dvě velké příležitosti. Hostující Mareček se v úvodu neprosadil, Canesin pak dvacet minut před koncem ano. Lokeren prokázal, že se mu venku vůbec nedaří, i nadále čeká na své první vítězství.

90+5

90+4
    Guri drží balón u rohového praporku na polovině soupeře a natahuje čas, víc už se v tomto duelu pravděpodobně nestane.

90+3
    Ostrý skluz ve středu hřiště, Bataille se nyní těžce zvedá ze hřiště, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta tohoto utkání.

90+1
    Sudí Boucaut přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první se blíží ke svému konci, hraje se poblíž rohového praporku na útočné polovině domácích.

90
    Fotbalisté Lokerenu se dožadovali rohového kopu. Hlavní rozhodčí byl jiného názoru, Ondoa bude rozehrávat už potřetí během krátké chvíle.

88
    Po centru z pravé strany se natahovali hned dva hostující hráči, míč nakonec propadl vápnem, rozehrávat bude znovu Ondoa.

87
    Hlavní rozhodčí Boucaut napomíná domácího brankáře, který dlouho natahuje rozehrávku. Karta prozatím nepřichází.

86
    Závěr utkání se blíží, hraje se na obranné polovině Lokerenu, co domácím fotbalistům jednoznačně vyhovuje.

85
    Domácí se dostávali do přečíslení, Tičinovič si pomohl taktickým faulem a viděl žlutou kartu. To se nelíbilo Miričovi, i on byl následně napomínán kartou!

83
    Tohle Ondoa nevyřešil nejlépe. Šel hodně vysoko z branky, nakonec balón vyboxoval, zavánělo to ale faulem a penaltou!

82
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Sander Coopman, přichází Goran Milović.

81
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Ari Skúlason, přichází Anton Saroka.

79
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Richairo Živković, přichází Sindrit Guri.

78
    Balón směřoval na vzdálenější tyčku. Místo střely však přišel ještě jeden centr, domácí zadáci teď byli pozorní.

77
    Další nedovolený zákrok u postranní lajny, balón si bere Skúlason, který bude rozehrávat standardní situaci Lokerenu.

76
    Do konce tohoto utkání zbývá zhruba patnáct minut, hra se v posledních minutách hodně kouskuje, domácí už nemají kam spěchat.