Neapol – Frosinone 4:0 (kon.) | Cagliari – AS Rím 2:2 (kon.) | Lazio – Sampdoria 2:2 (kon.)
Lazio Rím
2:2 (0:1)
Sampdoria Janov
cz Sobota 08.12.2018, 20:30 • Olimpico, Řím • Talianska Seria A • 15. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:45:57)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 3:6.

Je konec tohoto napínavého duelu, který nakonec nemá vítěze. Lazio dlouho dotahovalo jednogólový náskok hostů, když se ve 21. minutě prosadil Quagliarella. Nakonec se domácím poradilo srovnat v 79. minutě, jelikož se trefil Acerbi. V 90+2. minutě dostal červenou kartu Bereszyński a Lazio získalo přímý kop, po kterém se dopustil hostující hráč ruky a domácí celek tak získal pokutový kop, který proměnil Immobile a už to vypadalo, že Lazio dnes vyhraje. Ale v 90+9. minutě předvedl fantastický gól Saponara a zápas tak skončil 2:2.

90+9

90+9
    Saponara dostal za svlečení dresu žlutou kartu.
    90+9. Riccardo SAPONARA - 2:2

90+9
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Je znovu srovnáno naprosto fantastickým gólem! Nákop na hranici vápna prodloužil hlavou domácí hráč Kownacki a posléze skvělým kopem á la Ibrahimovič přeloboval domácího brankáře RICCARDO SAPONARA! Asistence: Kownacki.

90+8
    Sampdoria se pokusila dostat dopředu, ale následný nákop skončil pouze v moci domácího celku.
    90+6. Ciro IMMOBILE - 2:1

90+6
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Domácí otáčejí utkání na samém konci nastavení! K pokutovému kopu se postavil CIRO IMMOBILE, který svou střelu umístil k levé tyči, zatímco brankář Audero šel na druhou stranu!

90+5
    Byla nařízena penalta pro Lazio.

90+4
    Andersen zahrál rukou ve svém vápně při přímém kopu Lazia a to tak získává penaltu!

90+2
    Bereszyński poslal domácího hráče k zemi a uviděl tak druhou žlutou kartu a oslabuje svůj tým!

90+1
    Žlutou kartu dostává Karol Linetty (UC Sampdoria).

90+1
    Rozhodčí nastavil pět minut navíc.

90
    Linetty skluzem zajel do protihráče a uviděl tak žlutou kartu.

89
    Rána Ciro Immobileho z dvaceti metrů nadělala Auderovi velké problémy, ale hostující brankář nakonec dokázal chytit balón.

87
    Nyní se hra trochu vyrovnala, ovšem Lazio je stále aktivnějším týmem a bude chtít z dnešního zápasu vytěžit tři body.

85
    Immobile se dostal ke hlavičce, ale ta skončila jen těsně vedle levé tyče!

Michal Raška

Góly: 79. Acerbi (Parolo), 90+6. Immobile (pen.) – 21. Quagliarella (Murru), 90+9. Saponara (Kownacki)

Karty:   6. F. Caicedo (LAZ), 45. Immobile (LAZ), 69. Wallace (LAZ) – 40. Bereszyński (SMD), 57. Audero (SMD), 90. Linetty (SMD), 90+1. Linetty (SMD), 90+4. J. Andersen (SMD), 90+9. Saponara (SMD)   90+2. Bereszyński (SMD)

Lazio Rím: Strakoša – Wallace (76. Alberto), Acerbi, Radu – Patric, Parolo, Badelj (52. Correa), S. Milinković-Savić, Lulić (C) – F. Caicedo (52. Cataldi), Immobile.
    Náhradníci: Guerrieri, Proto – Valon Beriša, Alberto, Cáceres, Cataldi, Correa, Durmisi, Luiz Felipe, J. Lukaku, Murgia, Bastos.

Sampdoria Janov: Audero – Bereszyński, Colley, J. Andersen, Murru – Praet (70. Jankto), Ekdal, Linetty – G. Ramírez (82. Saponara) – Quagliarella (C), Caprari (66. Kownacki).
    Náhradníci: Belec, Rafael Cabral – A. Ferrari, Defrel, Jankto, Rolando, Kownacki, Sala, Saponara, Tonelli, J. Tavares, Vieira.

Rozhodca: Davide Massa – Filippo Valeriani, Rodolfo Di Vuolo