Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – S.Moskva 7:3 (kon.)
Novgorod – Nižnekamsk 5:3 (kon.) | Soči – Omsk 3:2 (kon.) | Viťaz – D. Moskva 2:1 (kon.)
HC Slovan – Kazaň sk 1:2 (kon.)
Admiral Vladivostok
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Barys Nur-Sultan
cz Sobota 08.12.2018, 08:00 • Fetisov Arena • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (10:18:21)

Československá stopa v utkání

Karel Kubát (Vladivostok) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:34
    Vojtěch Polák (Vladivostok) 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:17

Utkání sledovalo 5 691 diváků.

Střely na branku: 15 – 25

Je dobojováno. Hosté nakonec ve třetí třetině pečetili svou výhru trefou do opuštěné klece při závěrečné powerplay domácích. Podruhé v utkání se tak trefil Patrice Cormier. Z ledu Vladivostoku si tak odvážejí oba body a naplnili tak roli favorita, i když domácí rozhodně nebyli špatným celkem. Dlouho trápili Barys, nakonec na alespoň kýžený bod nedosáhli.

59:50
    Sice nezakončili přesně, to je ale vůbec mrzet nemusí, o své dva body už rozhodně nepřijdou.

59:20
    Domácí se snažili o kontaktní branku, obrana Astany nic takového nepovolila a hosté ještě míří do posledního útoku.
    58:43 Patrice CORMIER - 1:3

58:43
    Astana právě vstřelila branku!
    A je zřejmě hotovo. Hned po vhazování v obranném pásmu Astany získal puk PATRICE CORMIER, jenž ho ze středního pásma poslal do opuštěné domácí klece – 1:3. Asistence: Jesse Blacker.

58:41
    Krasotkin je na střídačce a domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli!

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Dělovka Kubáta od modré čáry minula hostující branku. Kotouč radši podržel před dotírajícími domácími hráči Karlsson a přerušil hru.

57:24
    Do úniku před Krasotkina šel Jegor Petuchov, ale domácí brankář si poradil a důležitým zákrokem nyní svůj tým podržel.

56:50
    Domácí mají něco málo přes tři minuty na to, aby s utkáním něco udělali. Začíná jim příliš rychle utíkat čas. Hosté se už příliš nikam neženou a své vedení brání.

56:16
    Darren Dietz vybojoval u mantinelu ve třetině Astany kotouč a hned ho poslal znovu do středního pásma.

55:47
    Nyní vyhodili puk šikovně do středního pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a odcházejí střídat. Na led tak skáčou čerstvé síly Barysu.

54:54
    Černikov spěchal do obranného pásma za nahozeným kotoučem a jeho tým tak míří zase před branku Astany. Hosté tak musejí být pozorní, pokud si chtějí vedení udržet.

54:35
    Ještě přichází další komerční přestávka.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 3. Glazačev (Vicharev, Karmaškov) – 16. Cormier (Boyd, Vi Svedberg), 39. Dietz (Blacker), 59. Cormier (Blacker)

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – Ugolnikov (A), S. Zacharčuk, Tatalin, Kubát, Ďjakov (A), Karmaškov, Kozlovskij, Miščenko – Butuzov, V. Strelcov, Černikov – Zajcev, V. Polák, Koňkov (C) – K. Voronin, Vicharev, Glazačev – Koroljov, J. Jakovlev, Feoktistov.
    Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Hrachovina) – Orechov, Dietz (A), Vi Svedberg, Dallman (C), Blacker, Makljukov, Šalapov, Polochov – Ševčenko, Valk, Frattin – Boyd, Cormier, Michajlis – Akolzin, Sagadejev, Asetov – Petuchov, Gurkov, Jevdokimov.

Rozhodca: Kulakov, Cyplakov – Sivov, Otmachov

Diváci: 5 691