Kortrijk – Brugge 0:0 (kon.) | Eupen – Mouscron 1:0 (kon.) | Lokeren – Sint-Truiden 2:0 (kon.)
Antverpy – Waasland-Beveren 0:2 (kon.)
Sporting Lokeren
2:0 (1:0)
Sint-Truiden VV
cz Sobota 15.12.2018, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League • 19. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:0 a získává další body do tabulky. Marko Mirić se trefil v prvním poločase, v závěru zápasu pak jednu z mála domácích akcí přetavil v druhou branku Mehdi Terki. (21:57:16)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:7.

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Elton Acolatse (Sint-Truiden VV).

90+5
    Mnoho šancí k vidění momentálně není, sledujeme klidnější pasáž hry, zápas se dohrává.

90+3
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Lukáš Mareček, přichází Joher Rassoul.

90+1
    Ortwin De Wolf musel zasahovat proti střele soupeře ze střední vzdálenosti, gólman byl pozorný.

90+1
    Šest minut se bude nastavovat.

90
    Dostáváme se do poslední minuty druhého poločasu. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Amine Benchaib rozehrával rohový kop. K centru před branku se nedostal.

85
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jordan Botaka, přichází Elton Acolatse.
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Pol García, přichází Jonathan Legear.

84
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení, sám před brankáře se dostal MEHDI TERKI. Jeho nepříliš povedené zakončení možná poněkud zaskočila brankáře, a tak Lokeren vede o dva góly.

84
    Domácí celek se nyní propracoval na půlku soupeře, kde kombinuje.

82
    Fotbalisté Lokerenu se musí zejména bránit soupeři, a tak si pomáhá fauly.

82
    Žlutou kartu dostává Killian Overmeire (Sporting Lokeren).

80
    Hosté budou rozehrávat volný kop z dobré pozice. Centr se snesl před branku, ale obrana bleskově dokázala balon vybojovat.

78
    Žlutou kartu dostává José Francísco Cevallos (Sporting Lokeren).

77
    Roman Bezus centroval před branku, Wataru Endo se marně pokoušel dostat k zakončení.