Manchester City – Everton 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Leicester 1:0 (kon.) | Huddersfield Town – Newcastle 0:1 (kon.)
Tottenham – Burnley 1:0 (kon.) | Watford – Cardiff 3:2 (kon.) | Wolverhampton – Bournemouth 2:0 (kon.)
Fulham – West Ham 0:2 (kon.)
Watford FC
3:2 (1:0)
Cardiff City FC
cz Sobota 15.12.2018, 16:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 17. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:55:45)

Watford se nakonec dočkal kýžených a očekávaných tří bodů. Do osmdesáté minuty to byl pohodový zápas, z pohledu Watfordu, ale když hosté snížili dvěma góly v poslední desetiminutovce na 2:3 ze svého pohledu, začali domácí přece jenom zmatkovat. Cardiff až v posledních minutách zápasu ukázal, že fotbal hrát umí, nicméně na body to prostě nestačilo.

90+6

Zákroky brankáře Watfordu Fostera – 1.

Zákroky brankáře Cardiffu Etheridgeho – 5.

90+4
    V tuto chvíli se již zdá, že Watford opět našel půdu pod nohama a svůj těsný náskok udrží až do závěrečného hvizdu.

90+3
    To se také potvrdilo, nicméně hosté se prosadit ve vápně Watfordu nedokázali, naopak hrozí domácí z rychlého protiútoku.

90+2
    Cardiff získává volný kop na polovině Watfordu, je to ale na centr do vápna.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    A je tu devadesátá minuta, Cardiff se nyní musí bránit, ale hosté stále živí naději alespoň na vyrovnání.

88
    Rohový kop pro Watford, jenže Harry Arter (Cardiff) se blýskl u rohového praporku, odkop od branky Cardiffu.

87
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Tom Cleverley.

87
    Domingos Quina (Watford) to zkouší zpoza vápna, ale jeho pokus míří vedle branky Cardiffu.

86
    Sean Morrison (Cardiff) fauluje u půlící čáry Doucourého, to domácí potřebovali, získávají cenné vteřiny.

85
    Domácí se brání pouze odkopem míče k půlící čáře.

83
    A rázem je to pouze o gól, což není nic nepřekonatelného, bude-li se hrát ještě zhruba deset minut, i s nastavením.
    82. Bobby REID - 3:2

82
    Cardiff právě vstřelil branku!
    Tak pozor, zápas ještě evidentně nekončí! BOBBY REID se nyní ve vápně prosazuje díky dravosti, kdy to zkusil patičkou, neuspěl, ale míč se k němu opět odrazil, tak ho před dvojicí bránících hráčů nakopl špičkou kopačky a poslal ho do branky.

82
    A Cardiff se opět žene do útočení, hosté nyní vybojovali autové vhazování z levé strany.

Martin Dvořák

Góly: 16. Deulofeu (Doucouré), 52. Holebas (Deulofeu), 68. Quina (Sema) – 80. Hoilett (Camarasa), 82. Reid

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 9:7. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:5.
    Watford FC: Foster – Femenía, Kabasele, Cathcart, Holebas – Doucouré, Quina – Sema (77. Success), Pereyra – Deulofeu (87. Cleverley), Deeney (C) (81. Okaka).
    Náhradníci: Gomes – Mariappa, Masina, Cleverley, N. Chalobah, Success, Okaka.

Cardiff City FC: Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, J. Bennett (59. Peltier) – Gunnarsson (78. Reid) – Hoilett, Camarasa, Arter, Josh Murphy (46. Mendez-Laing) – Paterson.
    Náhradníci: Smithies – Peltier, Ralls, Reid, Harris, Zohore, Mendez-Laing.

Rozhodca: Madley – Wilkes, McDonough