Braga – Feirense 4:0 (kon.) | Boavista – Tondela 2:0 (kon.) | Chaves – Moreirense 1:2 (kon.)
Aves – Guimarães 1:1 (kon.) | Santa Clara – Porto 1:2 (kon.)
CD Santa Clara
1:2 (1:1)
FC Porto
cz Sobota 15.12.2018, 21:30 • Estádio de São Miguel, Ponta Delgada • Primeira Liga • 13. kolo

Je tu konec. V tomto zápase vítězí hosté z Porta. V 38. minutě otevřel skóre domácí Zé Manuel. Ještě v nastavení 1. poločasu vyrovnal Francisco Soares a v 56. minutě vstřelil rozhodující branku Moussa Marega.
    Porto zůstává 1. v tabulce, domácí jsou nyní na 9. místě. (23:32:54)

90+5

90+5
    Přímý kop odvrátila obrana hostí.

90+4
    Domácí mají k dispozici přímý kop z třiceti metrů.

90+3
    Další slibnou šanci měl Ukra, který si naběhl na centrovaný míč z pravé strany. Míč tečoval, ale zkušený Casillas chytá.

90+2
    Domácí moc chtějí vyrovnat, ale obrana Porta je proti.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Centroval Herrera, ale jeho míč obrana domácích odvrátila.

89
    Rohový kop pro hosty.

88
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Yacine Brahimi, přichází Maximiliano Pereira.

87
    Přímý kop kopli na zadní tyč, odkud míč vraceli před branku. Tam byl přichystaný Casillas a míč chytil.

87
    Pronikající Lamas byl faulován. Domácí mají přímý kop ze 40 metrů.

86
    Žlutou kartu dostává Alex Telles (FC Porto).

84
    Domácí záložník Rashid centroval z levé strany do vápna. Ve vápně byl domácí útočník Zé Manuel, ten ale na míč jenom o kousek nedosáhl.

83
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Tiquinho Soares, přichází Sérgio Oliveira.