Montreal – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Washington – Buffalo 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – LA Kings 4:3 (po pr.) | Columbus – Anaheim 1:2 (po pr.)
Nashville – NJ Devils 2:1 (2:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 6:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 5:1 (kon.)
NY Rangers – Vegas 3:4 (po pr.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:7 (kon.)
Boston – Buffalo 2:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
New York Islanders
4:3 (1:2, 0:0, 2:1 - 0:0)
Detroit Red Wings
cz Nedeľa 16.12.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

Z dramatického utkání mezi Islanders a Red Wings je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme dobrou noc! (04:07:45)

Detroit Red Wings – 21

New York v utkání s Detroitem dlouho tahal i přes mohutnou střeleckou převahu za kratší konec, v rozmezí od 52. do 54. minuty však domácí dokázali dvěma góly otočit stav z 1:2 na 3:2 a zdálo se, že jsou na koni. Hosté ale zvládli při hře bez brankáře srovnat a vynutit si prodloužení a posléze i samostatné nájezdy. V dovednostní disciplíně se už ovšem Red Wings skórovat nepodařilo, zatímco na domácí straně byl úspěšný Barzal. Z vítězství se tak nakonec zaslouženě radují hokejisté Islanders.

Mathew BARZAL - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
    Jediným úspěšným střelcem byl v samostatných nájezdech MATHEW BARZAL, jenž tak rozhoduje o bonusovém bodu pro Islanders.

3. séria
    1:0
    Nyquist zvolil hodně pomalý rozjezd, po němž nedokázal přizvednout puk nad Greissův beton. Je rozhodnuto!

3. séria
    1:0
    Bailey mířil mezi Bernierovy betony, hostující brankář je ale včas sklepl.

2. séria
    1:0
    Vanek nejprve naznačil střelu, poté vypálil do Greissových betonů.

2. séria
    1:0
    Barzal zasunul po krásné kličce kotouč přesně k tyči!

1. séria
    0:0
    Gólem nekončí ani Nielsenův bekhend.

1. séria
    0:0
    Eberle se snažil Berniera vymíchat, ale neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Střely na bránu v prodloužení:
    New York Islanders – 2
    Detroit Red Wings – 6

Ani zajímavé prodloužení tři na tři tajenku dnešního zápasu nerozluštilo, a tak dojde až na samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Filip Lefenda

Góly a asistencie: 12. Beauvillier (Barzal, Jo. Bailey), 52. Barzal (Lee, Leddy), 54. Cizikas (Clutterbuck, M. Martin), rozh. náj. Barzal – 6. Nyquist (D. Larkin, Vanek), 20. Daley (Bertuzzi, Vanek), 59. Vanek (Athanasiou, Kronwall)